bugün

telif haklarının götlerine girmesi dileğiyle...
akp döneminde olmuştur.
camiden kovan dedeye de kızıyorsunuz, çocukların ilgisini çekerek öğretmeye çalışana da. bir karar verseniz diyorum.
seccade mes örümcek adam uyumu olmustur. kafasındaki mes çok komik durmuş yalnız.
örümcek adamla namaz öğreniyorum yönetmen tim burton oyuncular adnan hoca fethullah hoca cübbeli ahmet hoca müslüm gündüz. yakında tüm sinemalarda.
sabahtan akşamın ilk saatlerine kadar dedikodu ve sanal pezevenklik programlarını izleyen anne tipinin ve işten sonra eve sadece yemek yemek için uğrayıp gece yarılarına kadar kahvehanede oyun oynayan baba tipinin televizyon karşısında amerikan kahramanlarla beyni yıkanıp yozlaşmış çocuklarına en azından sevdiği bir kahraman aracılığıyla çocuğa ulaşıp ona namazı sevdirmeye çalışan,namaz kılmasını öğretmeye çalışan ve çocuğun namaz kılmasını teşvik eden, bazı akılsızların da sadece muhalefet etmek kaygısıyla yaklaştığı akılcı bir çalışmadır.
mübarek ömürcek adam ...
deccal recep ve adamları yine formunda,bunlara sıfat türetmek o kadar zor ki. eğer bunlar benimle cehennemde aynı katta yanacaksa kendi isteğimle en alt katta yaratıkların olduğu yere inmezsem alemin yetiştirdiği en büyük götüm, anasını siktiler dengesini bozdular ülkenin. o şıklar ne allah aşkına ya ;

allah insanlara niçin kutsal kitap indirmiştir ?

*Süs olsun diye,
*mezarlıkta okumaları,
*kızlara çeyiz için,
*doğru yolu göstermesi icin.
avenger ile umre yolculuğu da çıkabilir.
süper kahraman karakterlerinin kullanarak ülkesinin reklamını yapan abd'ye ses etmeyenlerin zoruna gitmiş durum. kosova'da süperman'ı nasıl kullandılar biliyor musunuz? mayın tehlikesi olan yerlerde çocuklara mayını anlatan süperman'li batman'li çizgi romanları biliyor musunuz?
Pepee'ye daha çok yakışırdı örümcek adam olmamış.
daha önceği filistinde olan durum. orda da çocuklara kuran ve namaz öğretmek için miki mause gibi kaarkterler kullanılıyordu.
kanun, hukuk tanımayan partinin telif haklarını da sikip attığı saçma uygulama.
ben zaten örümcek adamın müslüman olduğunu çook onceden anlamıştım. Hani ağ atarken pıss pıss diye ses çıkartıyor ya o aslında biisssmillah oluyor.
sanıldığı üzere yeni olan birşey hatta gerçek birşey değildir. 6-7 sene önce yamulmuyorsam bobiler tarafından çıkmış bir montedir. Kısacası vatan gazetesinin sayfa doldurmak için uydurduğu bir haberdir.
tavanda ağlarla sabitlenmiş seccadelerle kılınmaktadır. (bkz: subhanallah)
namaz her müslüman çocuğa ailesi tarafından öğretilmesi gereken en önemli ibadettir. öğretirken örümcek adamdan, batmandan ninja kaplumbağalardan yardım almalıarında bir sakınca yoktur.
tavanda ağlarla sabitlenmiş seccadelerle kılınmaktadır. (bkz: subhanallah)
- selamünaleyküm hocam bu ağlar kendi kendine pışkırıyür bazen, abdesti bozar mı?
ancak unuttukları birşey var ki üzerinde resim olan kıyafetle namaz kılmak mekruhtur.
hristiyan misyonerleri yapınca din özgürlüğü, müslümanlar yapınca dincilik, dar kafalılık falan. akp'den nefret ederim o ayrı, ama her müslüman dinini yaymakla yükümlüdür.

zorla değil, böyle çabalarla öğretilmeli din. buna da bir bahane bulmayın amk.
yobaz mizahıdır.
süpermen in örümcek adama yaptığı eylemin havasını atmasıdır.
+ süpermen la napıyon?
- örümcek adam la, namaz öğreniyorum. sen ne yapıyon?
şayet doğruysa akıllıca bir yaklaşımdır.

yorum: ruhiyatını sevdiklerim! çocuğun çizgi filmden etkilendiğini bilmiyor mu da kara cahil yorum yapıyor? ateist olabilirsiniz amenna ama saygı görmek için saygı göstermek gerekir, yoksa yakalandığınız yerde o narin poponuza kazığı geçirirler. sizin bu yobaz! cahil ve hastalıklı beyinleriniz yüzünden özde ateistlerde rahatça fikirlerini açıklayamıyor. akıllı olun, rahat durun. kelimelerini yazdıran hadise.
allahuekber woohoo zihniyetinin eseridir.
islam düşmanlarının kötülemek için türlü sebep aradığı uygulama.

ateistlere veya farklı dinlere mensup olanlara bir şey demiyorum ama müslüman geçinip islama ait ögelerle(örn namaz) dalga geçen, yeren, gerici ve çağdışı bulan insanların kafasını bir türlü anlayamıyorum. beğenmiyorsanız zorla tutmuyoruz sizi. din değiştirebilirsiniz gerçekten. yada uygulamayı beğenmediyseniz daha iyisini yapabilirsiniz. ama sadece dalga geçmek sizin cahilliğiniz olur.