bugün

hüp diye içime çekerim seninin uygulanışı. *
sevgilinin agzına salya sümük kaçma ihtimalinin yüxek oldugu durumlardandır.
emin olun ki buna benzer ikinci bir vaka aynı kişi ile yaşanmayacaktır,çünkü o kız/erkek sizden ayrılacaktır...
iğrençlik katsayısı metafizik ögeleri ile bile * açıklanamayacak düzeyde yüksek olan bu eylem,bir hapşu süresinde hayatınızda bir dönüm noktası yaratabilir.yapılmaması ruhen ve bedenen yararlıdır..
partnerin ciğerlerini patlatmak ve hatta katil olmaya kadar gidebilecek durum.
(bkz: öpüşürken kusmak)
bahar nezlesi olanların sıkça karşılaşabileceği durum.
neyse ki ilacı var*
öpüşmek bunu gerçekleştirmek amaçlı ise mutlu son.

+ayşe
-efendim canım?
+çok canım sıkıldı bişiler yapalım
-tamam da ne?
+buldum!
-ne buldun?
+öpüşürken hapşuralım
-olleyyy! ya çok zekisin!
+öleyimdir..
-..
+ayşe nereye??
+ayşee
+dur!!

tabiki tarafların ortak kararı olmalı bu istek.
nezleysen ağzının içindeki her türlü ganimetin(!)karşıya geçeceği olaybu ganimete * *
düsüncesinin bile ıııyyy dedirttigi bir olay...
illet bir durumdur. hele ki sevgiliniz domuz gribi tehditi altındaysa kaçınılmaz sondur.

not: he denebilir madem domuz gribi olayı var niye öpüşüyorsunuz. bizde insanız ne yapalım. gülün dikeni var diye elimize alıp koklamayalım mı?!*
insan organizmasının kitlendiği dakikalardır.
(bkz: osururken hapşırmak) *
Sevgiliyi salya sümüğe boğmaktan başka bir şey değildir.
(bkz: çok sev)
zor pozisyondur. sıçaydın daha kolay olurdu.
istemli olmadığından garipsenmeyecek durumdur.

lakin fransız öpücüğü ile karışık öpüşürken hapşırdığınızda karşı tarafa baya baya balgam nakletmiş olabilirsiniz, amanın dikkat.
insanlık halidir.
geğirmekten bir kademe daha affedilesi davranıştır. Lakin sakın aynı anda yellenmeyin tüm hafifletici sebepleri çizebilirsiniz.
beynini yuttum hayvan! cevabi gelir sümük dolu agizdan.
sevgilinin ağzına tükürmektir.
sevgilinin kendinden geçmis haline denk gelirseniz hosuna bile gider.
yaşadığım durum. çok kötü lan.

küçüktük tabi, daha lise bile değiliz o zamanlar. ilk kez sevgili olmanın verdiği gerginlik, biraz da uçmuşluk daha ilk günden yalnız kalmaya itiyor insanı. biz de o gazla kızla yalnız kaldık. yanımızda da iki sevgili var, onlar ise odanın diğer ucunda.

kız bana yaklaştı, dudaktan öpecek. aha dedim, olacak galiba, kız beni öpecek. yaklaştı, öptü. tam ayrılacağı sırada tak diye hapşırmayayım mı amına koyim. herkes bilir, iki hapşırık vardır: birincisinin geleceği bellidir, engelleme ya da adam gibi hapşırma olasılığı vardır. ikincisi ise tak diye gelir. 1 saniyede hemen olup bitiverir. bu da o cins bir şeydi işte. her neyse, kızın ağzı yüzü salya sümük oldu. suratıma dahi bakamadan kaçtı gitti, ben de arkasından mal gibi baktım tabi.

ertesi gün geldi yanıma, yapamayacağım galiba dedi, bitti. tek kelime bile edemedim, ya ne deseydim lan.*
Öpüşme sürerken gerçekleşirse sevdiceğin Ciğer, böbrek, dalak gibi iç organları basınçla dağılabilir.
bunu gözlüklü beyaz tenli bir kız yapıyorsa çok sempatik olacak durumdur..