bugün

Dudaklarının nasıl bir etki bıraktığını, nasıl tesir etiğini görmek isteyen öpüşkendir.
Asıl olan gözler kapalı ve aniden öpüşmektir.
bir kontrol manyağıyla öpüştüğünüz anlamına gelir.
Zevk almıyor mu acaba düşüncesine sebep. Hatta kavga sebebi.
bruno marsın grenade şarkısında da bahsedilen durum. belki de sevgiliyle öpüşme esnasında bir yandan da etrafı kesme ihtiyacı duyar erkek birey.
karşıdaki insanı yaratık gibi gösterir. karşınızdaki insan size acı veriyorsa, ondan soğumak uzaklaşmak istiyorsanız yüzde yüz deneyin. Çok komik bir manzaradır. Şüphesiz tiksineceksiniz, gülmek isteyeceksiniz, farklı duygular içinde gidip geleceksiniz. En sonunda ayrılmaya karar vereceksiniz. Bunu böyle bir beş altı kere düzenli aralıklarla yapın ama.
yapılması sakıncalı bir durumdur yapılıyosada duygusuzca öpülüyo demektir zaten.
sadece öpüşenlerin şahit olacağı bir durum.
gözünü kapatıp kıvanç tatlıtuğ ile öpüştüğü hayalini kurmaktansa bir nebze olsun gerçeklerle yüzleşme halidir.
yanlış önerme olması yüksek ihtimaldir. sevmediğin kişiyi öperken utancından gözlerini kaparsın. ya da ben öyleyim bilmiyorum.
o " babam geliyor mu " gözüdür. varsın olsundur.
yapılmaması gereken önemli hususlardan biri, arada bir açılır tabide sürekli açık olması sakıncalı durum.
rahatsız edici bir durum.
o gözlerin açık olduğunu eğer gördüysen, gözleri açık olan sadece karşı taraf değildir.
Gözünü kapadığında ya başkasını düşünüyorsa?

Şaka bir yana da, o yakınlıkta gözleri açık öpüşmek, sizi canavar gibi gösterebilir.
refleksleri çalışmıyor veya nereye bakacağını biliyor diyebiliriz.
hiçbir şey hissetmediğine delalettir.
görmek için aynı duruma düşmeyi gerektirir. *
eylemin yarattığı etkiler şu şekilde özetlenebilir:

should've known, you were trouble from the first kiss
had your eyes wide open, why were they open?

(bkz: grenade)
(bkz: bruno mars)
acaba partnerinin gözleri kapalı mı diye merak eden kişidir.
açık bir alanda öpüşüldüğünün işaretidir.
bakıyordur eleman sağdan soldan gelen var mı diye.
evet kendimden biliyorum, lisede iken yapmak zorundaydım. ne yapalım liselilik sefillik.
öptüğü kişinin o anki kendinden geçmiş halini görmek isteyen aşık bireyin yaptığı/yapacağı davranıştır. duyguyla alakası yoktur.
aynı metni bende okumuştum ve uzun zamanlar etkisinde kalmıştım paranoya olmuştum resmen, sonra anladım ki duygusal bir şey hissetmeyen kişi bile gözlerini kapıyormuş.
gözlerin açık yada kapalı oluşu , karşınızdakinin size olan sevgisini göztergesi olamaz . zaten öptüğünüzde sevgiyi hissedersiniz .

+ şevket senin gözlerin açık , sen beni sevmiyorsun demek
- ulan nasıl gördün
+ sen gözlerin açık mı , öpüşüyorsun diye baktım
- bende bebiş ondan bakıyordum .
+ hadi devam edelim , ama gözünü açma .
"ben öptüğüm şeyi görmek isterim arkadaş" diyen kişi davranışıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar