bugün

mahir kaynak ile birlikte hazırladığı derin devlet kitabıyla takdiri şahanemizi kazanmış gıcık tipli fakat bilgili insan.. biraz da mossad hayranlığı olan mossadı öve öve bitiremeyen bir stratejist..
"türkiye atatürk'ten sonra devlet olmaktan çıkmıştır. gazi gideli beri ne cumhurbaşkanlığı, ne de başbakanlık makamına hakiki devlet adamı oturtabilmiş değiliz. yerli sovyetçilerimizin de derin katkıları sayesinde, nato ile birlikte başkasının derin devleti içimize çökmüş ve türkiye cumhuriyeti de bağımsızlık davasından vazgeçmiştir. böylece başlayan mutlak güdülme sürecinde şöyle veya böyle sorumluluk almış birtakım zevatın kendilerinden menkul kerametleri bu gerçeği örtemeyecek, tarih onlara 'devlet adamı' sıfatını layık görmeyecektir! belki bir gün, bazıları için 'başka devletin adamı' diye yazılacaktır." sözleri ile kendisine olan hayranlığımı bir kat daha arttırmış strateji uzmanı.
pikniğe gider gibi kıyafetlerle tv programlarına çıkan yazar. pejmürde, darmadağınık.
seyrederken ortalığı toplayasım geliyor. konuştukları gibi yazdıkları da anlaşılmaz
cinsten. et mi balık mı karar veremedim. tavuk ya da zerzevat ta olabilir. türünün,her
ne ise ilk örneği.

edit: lavuğun teki beğenmemiş, yorum yapmış güya. '' siktir lan şerefsiz '' demiş bana. cevap vereyim asıl sen siktir lan şerefsiz evladı.
(bkz: beyin)
nefret edilesi adam. ayrıca kendisi de 10. cumhurbaşkanımız Ahmet Necdet SEZER'i ramazanda içtiği su yüzünden insanların inançlarına saygısızlıkla suçlamış ama yine ramazanda koca bardak suyu afiyetle içen abdullah gül hakkında hiçbir yorum yapmamıştır.
ikiyüzlülüğünün devamını dilerim.
aynı zamanda senaristtir Çizme, Gülün Bittiği Yer, Bizim Yunus, The imam gibi filim senaryoları Köstekli Saat, Ayrı Dünyalar, Veysel Karani, Ahmet Bedevi gibi tv filim senaryoları Bizimev, Evlere Şenlik, Ortaklar, Deliyürek, Avcı, Hayat Bağları, AGA, Çanakkale Destanı (Belgesel Drama)gibi tv divi senaryoları vardır.
kurtlar vadisi pusu dizisinin akıl hocası.bu şehir girdap gülüm gibi mükemmel sözlere sahip türkünün söz yazarı.
an itibariyle yoğun bakımda olan yazar. sakarya'da tatil yaptığı sırada kalp krizi geçirmiş ve kalbi bir süreliğine durmuş. doktorların müdahalesi ile kalbi yeniden çalıştırılan yazarın hayati tehlikesi devam ediyormuş. acil şifa diliyoruz.
üslubu ve zihniyeti dolayısıyla kendisinden zerre kadar haz etmesem de çoluğuna çocuğuna bağışlanmasını dilediğim hırçın kişidir.

(bkz: bir insanın ölümüne sevinmek)
oldukça mantıklı yerlerde tespitler yapan yazar. öğrenmiş bulunuyorum ki rahatsızlanmış, kendisine acil şifalar dileyip en kısa zamanda ekranlara dönmesi temennisini iletiyorum kendisine.
Allaha çok şükür sağlığına kavuşmuş yazardır.

ülkemizin en kaliteli kalemlerinden biridir , yazıları fikir, kitapları derin kokar.
Gülce isimli şiir kitabı bulunmaktadır. *
kibar adamdır kendisine imzalaması için uzatılan kitabı neredeyse utanarak imzalar. okuyucusuna beyfendi diyen ender yazarlardan biridir. yirmi sekiz şubat dönemine ait söyledikleri özellikle müslüman çevrelerde çokca düşünülmesi gereken şeylerdir.
ömer lütfi mete.
geçirdiği sağlık sorunlarıyla bizleri korkutan kişidir. kalemi ve kişiliği sağlamdır.

ömer hocadır, candır, ciğerdir...
rahatsızlandığını burada şu an öğrenmiş bulunmaktayım. allah şifa versin kendisine. sık sık kon tv'de görürdüm kendisini. dolu dolu bir insandır, ifadeleri genellikle net ve anlaşılabilir. lafı gevelemeyi sevmez, direkt hedefe konuşur.
milliyetçi-muhafazakar camianın yaşayan güçlü kalemlerinden biri.deliyürek dizisinin senaristlerinden.düşünce dünyasında hissedilir tasavvufi yanı vardır.kurtlar vadisindeki gülüm isimli şarkının şiiri zatına aittir.

hatırlayalım...

Bu şehir girdap gülüm
Girdapta mehtap gülüm
Feleğin bir suyu var
Su değil kezzap gülüm

Feleğe dayandım gülüm
Öldüm de uyandım gülüm
Öldüm de uyandım

Bu şehir serap gülüm
Serapta mihrap gülüm
Feleğin bir topu var
Mermisi kezzap gülüm

Feleğe dayandım gülüm
Öldüm de uyandım gülüm
Öldüm de uyandım

Yezidin harcı zulüm
Yiğidin burcu ölüm
Feleğe dayandım gülüm
Öldüm de uyandım gülüm
Öldüm de uyandım
maalesef vefat etmiştir.
ölümüyle şok etmiştir.
(bkz: iyi insanların genç ölmesi)
derinliği olan bir münevverimizdi. allah rahmet eylesin.
18 kasım 2009 tarihinde kaybettiğimiz yazardır.allah rahmet etsin.
arkasında pek bilinmese de büyük başarılar bırakmış şahsıyet. Allah (c.c) rahmet eylesin.

(bkz: öldüm de uyandım)
"Eyvah biz kaldık Efsele safilinde! Ahsen-i takvim üzre, onlar geçip gittiler..."

doru atlara binip çekip giden son güzel yolcu.
kurtlar vadisi babasını kaybetti
allah rahmet eylesin.
(bkz: gülce)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar