bugün

(bkz: böyle de ukde olmaz ki)
Muhtemelen 90 yaşlarındaysınız şayet olabilecek durumdur.
(bkz: ölümüne mokoko)
Bir gemi uzun bir yolculuğa çıkar ama bu gemide bir kaptan ve üç tayfa vardır. Gemi daha sonra fırtınaya yakalanarak batar ama nasıl olduysa KAPTAN ve TAYFAları kurtulur. Ama sonuç olarak bir adaya düşerler. Ada ise bir yamyam adasıdır.

Adaya geldiklerinin ilk gününde YAMYAMlar bunları yakalar ve bir soru sorarlar. "ÖLÜM MÜ yoksa mokoko mu?" derler ve sabaha kadar mühlet verirler.

Ertesi gün ilk tayfaya sorarlar; "ölüm mü yoksa mokoko mu?". Tayfa ölmektense bilmediğim şeyi olurum daha iyi der ve mokoko diye cevap verir. Ardından adamı bir kere s*kerler ve bırakırlar. Diğer tayfaya da aynı soruyu sorarlar ve aynı cevabı alırlar ve onu da yaptıktan sonra serbest bırakırlar. Son tayfada aynı olayları yaşar ve serbest bırakılır.

Sonunda sıra KAPTANA gelmiştir KAPTAN çevresindekilere nutuk atarcasına ayağa kalkar ve "Ben bir KAPTAN olarak gururlu ve şerefli biri olarak yaşadım ve yine bu şerefimi hayatım pahasına da olsa vermem, ben ölümü tercih ediyorum” der. Bunu duyan kabile reisi konuşur;

"o zaman buna ölene kadar mokoko."
yok yok, izmirde iki belediye başkanının isimlerini vermeyeyim, viegra kullanmaktan öldüğünü bizzat bir savcıdan duydum. demek ki çok yaşlı olmak gerekmiyor ölümüne seks için
ölümüne mokoko.