bugün

belçika'daki bir zırdelidir.

Daily Telegraph’ın haberine göre, 79 yaşındaki Marcel H. geçen yıl Kasım ayında evinde astım krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Ancak kocasını çok seven 69 yaşındaki eşi ölümünü kimseye bildirmeyerek olağan hayatına devam etti.

--dikkat ceset içerir !!! korkaklar bakmasın !!!--

http://icube.milliyet.com...ediyle-uyudu-3797550.Jpeg
http://icube.milliyet.com...ediyle-uyudu-3797552.Jpeg
http://icube.milliyet.com...ediyle-uyudu-3797554.Jpeg

--dikkat ceset içerir !!! korkaklar bakmasın !!!--
muhtemelen bu süre içerisinde bolca trip atmış kadındır.

+ asııım, asıımm! uyan boyu devrilesice uyan!
- ...
+ tabi işi bitti ya döndü kıçını yattı gene!
nekrofilidir.
adamı ölüyken bari rahat bırak be kadın!!
fotoları görünce kanım dondu amk. adam ölmüş iskeleti çımış halen yatağında kadın var. eyy tüyünü siktimin yastığı, biz de paso sana sarılalım amk. aşka gel.
o değil de koku mevzusunu nasıl hallettiği merak konusu olan kadındır. ayrıca 1 yıl, cesedin çürümesi için yeterli bir süre değil midir?
her okuyanın vay böyle aşkın ızdıraplarını diyerek sövdüğü habere konu olmuş kadındır. dezze deli misin neci? arkadaşlar el atın sahip çıkalım dedeye, gömelim adamı.
nekrofilinin daniskasıdır.
Adam ölünce bile kurtulamamış.
insanlığından şüphe ettiğim kişidir. Ölü insanla yatılır mı lan.
belki de bir yıl boyunca ölünün yanında yatmayıp sekste yapmaya kalkışmıştır bu psikopat. sevginin bokunu çıkarmıştır. resimlere leblebi yerken baktım midem kalktı hımına.
kocasına the walking dead de makyajsız oynama fırsatı sunARAK giderayak jest yapan kadının öyküsü.

müthiş bir drama. sevginin gücü işte bu.
kopamamak, vazgeçememek böyle bişe olsa gerek. ne kadar mantık dışı olsada öyle büyük bağlılıklar varki aklınız şaşar. böyle sevenlerin beraber ölmesi ümidiyle.
bir an, Michael Haneke ve amour * filmi aklıma geldi ki, yine içim bayıldı...
anormal olmayan durumdur. nesi garip geldi anlamadım. kadın sevmiş gömmeye kıyamamış. bunda abartılacak bişey yok.
onsuzluğa tahammül edemeyen kadındır. ruh ve sinir hastalıkları hastanesi bile çare bulamaz ona. allah şifalar versin.
aşk bu demek ki.
adam nasıl bir günah işlediyse öldüğünde bile kurtulamamıştır.

(bkz: ölsem de kurtulsam)
onsuz yalnızlığa katlanmaktansa onun ceset kokusuna bile razı olmuş kadındır. resimlre bakınca benim için, bizler için hiç bir anlam ifade etmeyen adamın ceset kokusu geldi aklımıza. çünkü onu tanıyan ve bağlanan bizler değiliz.
tabii bunun hastalıklı bir duygu olduğunu kimse inkar edemez. ama aşk da öyle değil midir zaten?
allah tez kavuştursun ne diyelim.
(bkz: bu aşkın ızdırabını)
Sen bugünlerde çok zayıfladın ye bakıyım en sevdiğin böreği yaptım, tatlım. Diyebilecek kadındır muhtemel.
zayıflaması dışında adamın fazla bir sorunu yoktur. birde ruhsuz olması sayılabilir.
ateisttir.
kimse kusura bakmasın, ruh hastasıdır.
belli ki adamı bayağı seviyormuş, veyahut aklından zoru var. o süre zarfında sevişmeye falan çalışmamıştır inşallah aq. ayrıca bir yıl boyunca nasıl kimse fark etmemiş acaba. neyse dayının kokusu burnuma kadar geldi amk.
doğrusu 1 yıl boyunca ölü kocasıyla uyuyan kadın olmalıdır. bunlar hep anlatım bozukluğu.