bugün

iyi olurdu. Ona göre ayarlar hiçbir işi yarım bırakmazdık ardımızda.
(bkz: son durak)
hayatı anlamsız kılardı. insan ölümü bilip mutlak tarihi bilmediğinden insani duyguları yaşar.

Edit: başlık kişinin öleceği tarihi bilmesi olsa daha hoş olurdu
Bilmemek daha iyi. Her gününü son gününmüş gibi yaşamak daha güzel olsa gerek.
süper olurdu. valla hiçte bile tribe felan girmezdim. ipimle kuşağım lan bundan sonra diye gezerdim. oh mis.
Her şeyi bırakır, sevdiklerimin yanında olmanın tadına varardım.
26.12.2009 öldüren gün kadar acı olmalı. Canım babam seni çok seviyorum.
Guzel olabilecek durumdur. Hiç ölmeyecekmis gibi saçma sapan yasamazdik. Kalp kirmaya korkardik belki kim bilir daha güzel olurdu belki dünya.
dünya olağanüstü güzel bir yer haline gelirdi emin olun. hepimizin davranışları neredeyse kusursuza yakın olurdu. harika bir toplum haline gelirdik.
'Öleceğimi bilsem her boku yerdim amk nasılsa ölmüyorum eheheheh' diyen bir ekip var. La olum öldürmez ama süründürür bir sürü şey gelebilir başınıza allah korusun.
mutlak olanın muğlaklığı işte buydu bizi dinç tutan
tüm dinamiklerimizden yakalayan, ölmeyecek gibi sevip
bitmeyecekmişcesine sevişmelerimiz
Kurgulanmış bir saat kadranı şimdi bile hayatın
kalk diyecektir ve de işte bir sabah,
bitecektir sana bahşettiği günler hakkın

alıntı yapılan şiirleri tek tek çözen ilk yazara bir sürpriz *
Her insan 1 kez olur sadece topraga gomemezler.
Her gun olenler tarihini bilsede pek bir fayda olmayacaktir.
Baska zaman baska bi yerde tekrar goruselim o insanlarla daha konusacaklarimiz vardi.
(bkz: mimarlık)
24 08 2083.
kötü olurdu.. zaten psikoloji bozuk millet daha çok kafayı yerdi.. 1 ay kaldı, 3 gün kaldı, 1 saat kaldı, 10 dk kaldı ne yapcam ben ölüyorum, nasıl ölecem , canım acıyacak mı diye deli dana gibi ortalarda amaçsız dolaşırlardı.. buradan keşke bilseydik diye yazanlar yazması kolay tabi, böyle bir şey gerçek olsun da göreyim sizi zekasız ergen malaklar sizi..
sonuç olarak diyorum ki iyi ki bilmiyoruz..
her gün yeniden ölmek anlamına gelirdi.
mümkündür. (bkz: death date)