bugün

kesinlikle kpss. bildiğin öldürmez süründürür; bazen öldürdüğü de görülür. Keşke böyle bir sınava gerek hiç olmasa; portfolyo, süreç değerlendirme falan olsa. insanların yılları boşa gitmese ama işte hayat...
Aklıma hastalık geldi. Özellikle toplumumuzdaki sigara içme sıklığını baz alırsak.

(bkz: koah)

Öyle böyle değil. Birinin boğazınızı sürekli sıktığını düşünün hiç bırakmıyor. Öyle bir şey.
Diş ağrısı.
Boş cüzdan, kararsızlık, cahillerle baş etmeye çalışmak. Boş cüzdanla bir şekilde gidiyorsun, sürüne sürüne çünkü bu devirde herşey para. Kararsızlık insanı içten içe kemiren bir durum. Cahile ne dersen de o sana hep “Benim dediğim doğru olan” diyeceği için sürün daha iyi.
(bkz: ibs)
(bkz: migren)
(bkz: aft)
(bkz: insomnia)

Cok sukur hepsi var bende. Ama baska hastaligim yok. Simdilik en azindan.
Fanatiklik.
Çok sevdik çok sevilmedik bu.
Çok düşünmek.
beşiktaşım.
regl.

yaşamayan bilmez.
Böğrüne oturan o saçma sapan umutsuzluk hissi. Asla tamamen geçmez, sadece bazen anlık unutuverirsin.
cehalet. mesela bugun bir dünya kapalı kadının (arada teyze diyeceklerim de var) mehdi olduğuna inandıkları biri için sırf o istiyor diye şelalenin altından ıslanarak geçip kendilerini kutsadıklarını gördüm.

Adam boşuna şeyhlerin anasını s...memiş.
işsizlik.
Anne tribi.
Emekli aylığı.
(bkz: trigeminal nevralji)
Beşiktaş’ım.
(bkz: kararsızlık)
(bkz: güneş altında yürümek)
(bkz: okeyde dönerken yakalanmak)
(bkz: kararsızlık)
(bkz: güneş altında yürümek)
(bkz: okeyde dönerken yakalanmak)
RTE nin yönettiği bir ülkede yaşamak. Allah hepinize kolaylık versin.... Yo, hepsine değil.. Yüzde 48e... Gerisi Zevk bile alıyor.
aziz yıldırım.
karşılıksız aşk.
Cumartesi gününden beri çektiğim karın sancısı.
Yıllarca kimseye hissetmeden yasayıp bir anda hayatınıza giren birini özlemek. Verem olucam mk sürekli fotosuna bakıyorum.
Kaderimiz.