bugün

bir konuyu son derece sakin sabırla karşındaki muhatabına anlatmana rağmen ısrarla direnip aksini yaptığı yada söylediği an
ben burdayım diye haykırmak... bu haykırışın sonunda farkedilmemek... ki bunu yapan özlediğiniz biriyse hele!
işte tam da bu zaman diliminde ki ruh hali çıldırmaktır!
çıldırmak özgür olmaktır. * *
sevdiğine başka bi tenin dokunduğunu düşünmektir...
arkadaşların attığı kazıklar silselesi sonrası cinnet geçirme belirtisidir.

2 kişi eve çıkmak üzere arkadaşınla aylar önce sözleşiyorsun. daha sonra bir 3. kişi önerisi geliyor ve sen olmaz anlaşamam ki onunla dediğinde arkadaşın tamam haklısın diyor.

sene sonu gelip de ev aramaya başlayacağınız zaman arkadaşınla konuştuktan sonra eve çıkmana karşı olan aileni arayıp binbir dille ikna ediyorsun yok şöyle yok böyle yok eşyalar hazır diyerek... ertesi gün arkadaşını arıyorsun tamamdır ayarladım demek için mutlu mutlu fakat arkdaşın diğer kişiyle eve çıkacağını söylüyor* ve sap gibi ortada kalıyorsun... madem anlaştınız önceden söyleyin de hiç değilse aile işin içine katılmasın da sonra ne oldu diye sorduklarında hesap bari verilmesin...

neyse gel zaman git zaman başka birini buluyorsun eve çıkmak için anlaşıyorsun. fakat o da ne? daha önce kazık yediğin arkadaşının sevgilisi şimdiki ev arkadaşı adayın ile konuşuyor ve biz seni bizimkilere 3. olursun diye düşünmüştük diyor... sen yine sap gibi kalma durumu ile karşı karşıya kalıyorsun... gel de çıldırma!

biri bunların kafalarını tokuştura tokuştura ateş attırsa haksız mı?
(bkz: şerefsizim bir cinnet her şeyi halleder)
mazoşistim mazoşistsin mazoşist... şizofrenim şizofrensin şizofren... manik depresifim manik depresifsin manik depresif.. takıntılıyım takıntılısın takıntılı.. karamsarım karamsarsın karamsar... bok gibiyim bok gibisin bok gibi. deliyim delisin deli. *
görsel
tam olarak...

kalkışı 21.00'da, servisi 20.10'da olan otobüsün biletini 20.05'de alıp, koştura koştura servisin geleceği yere gidip(bu arada sırılsıklam ter), servisin 15 dk sonra gelmesinin ardından otogara vardığında kulaklığını kaybettiğini farkedip, otobse bindiğinde tv denen aygıtta star tv'nin bulunmadığını görüp(gs-man.u maçı için) laptopu çıkartmak için uğraşırken laptop'un orasını burasını çizip, şarj aletinin yerlerde sürüklendikten ve birkaç fişe girip çıkardıktan sonra enerjisini sağlayıp, tam bu sırada gelen "su içermisiniz efendim" sorusuna "evet" deyip, önümdeki servis sehpasının açılmadığı sebebi ile ekranı elimdeki bir bardak su ile düzeltmeye çalışınca ekrana dökülen suya küfür edememektir.
ramak kaldı.

önce camı pencereyi indirir sonra evi yakarım diyorum. sonra pişman olup söndürmek için içeri girmeye kalkarım. o arada ben de yanarım ve geym ovır. delirttiniz adamı delirttiniz.
çıldırmamız gerek ama yadırgamıyoruz.
annenin temizlediğin yeri tekrar tekrar temizletmesi.
hiç dönmeyeceklere duyulan derin tükenmez özlemin ağır yüküdür.

https://youtu.be/sh5mWzKlhQY
Ramak kalan eylem.
kebabı sevmedigimi bile bile iftar için kebap yemek için dışarıya çıkartılmanın sonucunda yaşadığım durumdur. Ağa sevmiyorum şunu bile bile mi yapıyorsunuz. oturduğum masada sinir küpü oldum. ewed
https://www.youtube.com/watch?v=PB_E0FUy4hg
Ölümüne çıldırdım içinde bulunduğum kahpe hayata dayanamayıp.

Hayatta yaşadığım en ama en büyük boşalma ve rahatlama oldu.

Onca ortama girmiş onca şeyi de yaşamış biriyken bunu söylüyorum.

inanamayacağınız bir orgazm hali.

Birkaç gün sonra tımarhanede kendime geldim tabi.

Sonrası hayat denilen cehennemin devamı.
tam eşiğinde olduğumdur.