bugün

sosyal statü farkından ya da fizyonomi bakımından "çıkmanın" teklif edil(e)mediği kızlardır. rejimin temelleridir.

biraz açalım. al açtım. masanın altında açıkta duruyo şu an.

öyle değil konuyu açalım. mesela sosyal statü... nedir abi? n'olucak amınakoduğum bildğin zengin ve tiki kız, fakir ama tarz sahibi erkek olayı.

öteki de fizyonomi. kız nefertitinin soyundan geliyor belli gıdısını yidiğiminin. sen kösele suratlısın. profilden bakınca laz, cepheden bakınca meksikalısın. o da yetmiyor gibi arkadan bakınca ibnesin.

nah teklif edersin işte! et de göreyim. anca şaraba vur kendini ibne. platonik otuzbir çek... manyak herif!!! siktir ol git!!?
http://www.milliyet.com.t...galeriid=5007#galeriStart
(bkz: paris hilton)
boyu en az 10 santim fazla olan at gibi kızlardır.
(bkz: barbie)
(bkz: vilma)
(bkz: catwoman)
öz güven eksikliğinden dolayı karşıdan iç geçirilen kızlardır.

çıt*: bırakın o bütün kadın-erkek magazin dergilerinde yazan saçma zırvaları veya ben önce buraya bakarım diyen kadınları. insan dişisi denen varlık, erkekte evvela öz güvene bakar. evrimini tamamlamamış bir tipi dahi olsa adamın, öz güveni yerindeyse her daim şansı vardır. ama bunun gerçekten sağlanması gerekir. sen kızın yanına gittin, ter attın rengin değişti, kekeledin, geveledin, gözünü kaçırdın; olmaz. götü kalkık ve ukala izlenimi verdin; gene olmaz.

bu bağlamda erkek; kadını çıkılması teklif dahi edilemez olarak gördüğü andan itibaren zaten kaybetmiştir. kendine güveni olmayan adamı kadın ne yapsın, nasıl onunla beraber dolaşsın.
sadece asimptotlarda buluşuruz denilebilecek kızlardır.