bugün

çöp kutusunun kapağını kapatacağını düşündürtmüştür.
Kapak da kazara kapansa tam tüy dikermiş üstüne ya. Bol güldürmüştür.

Ağlanacak halimize gülüyoruz ya.
bir türkçü olarak sevinmediğim ya da hak ettiğini düşünmediğim olay. elini uzatarak aman dilemiş. oğuz kağan der ki:
Ben bozkır töresinin sahibi Türk. Atalarımın bana, benim soyuma buyruğumdur: Aman dileyene el kaldırılmasın.

o yüzden bunu desteklemiyorum.
yahu bu yeni nesil türkçülerin atalarımıza etmediği iftira kalmadı, merhamet savaşta af dileyene edilir, bir milletin bedel ödediği topraklara başka bir kavim sonradan gelip yerleşirse her türlü aşağılanmaya ve soykırıma maruz kalır. gerçek türk töresi budur. eski çağlarda olsa onu oradan önce çıkartıp sonra kazığa oturturlardı zaten türk toprakları bunlar tarafından işgal edilmiş ve kaynaklarımız hızla tükeniyor. zengin suriyeliler, fakirlerinden çok daha fazla ama fakirleri hiçbir şey sahibi olmadığı için göze batıyor.
benim arkadaşlarıma sık sık yaptığım "kafamı kızdırma çöpe atarım lan seni" esprisini kendi kendisine hayata geçirmiş adamın enteresan olayıdır..

burada olmalarını istemiyor olsam bile ben olsam çekerdim yukarı sanki..
O kadar kin doluyuz ki kapağı kapatacak diye korkarak videonun sonunu getirdim.

Yakışmamıştır.
en doğrusunu yapan adamdır.

bu ne, her taraf bunlarla doldu. bir de çocuk yapıyorlar paso. kalsın biraz ne olacak birisi kurtaracak zaten de öyle her önüne gelene acımak yok. yoksa biz acınacak hale geliyoruz aq.
türk olmak, düşmanın olsa bile onu bu durumda bırakmamak demektir. ki biz, bize sığınanları bu duruma sokuyoruz. yazık.
hayatlarında büyük ihtimalle iki yumruk yemekten korktukları için kavgaya girmemiş adamlar, iyi olmuş ülkende kalıp savaşsaydın sen de filan diyor ya, harbiden beni bi gülme alıyor. he kardeş he o kadar kolaydı o işler. ama uyandırayım istedim gerçek savaşta counter oynamıyorsun ya da kurtlar vadisi ırağı filan canlandırmıyorsun. yani bir kere vurulunca gerçekten ölüyorsun, sonraki elde tekrar dirilmek filan yok yani.

bir de keşke kapağı da kapatsaydı diyenler var ki onlara zaten bir şey diyemiyorum. bunu diyen kişinin derdi suriyeli filan değildir. açık açık psikolojik sorunları vardır. allah sizden uzak tutsun beni tek istediğim bu.
O DEĞiL DE O NASIL NAMÜTENAi BiR ÇÖP TENEKESi ADETA DiPSiZ BiR KUYU.
O nası çöp aq. Memlekette Metro yok çöp kutusuna yapılan yatırıma bak.
yapmayın allah aşkına kim ister çöp karıştırmayı? savaşsalarmış diye atıp tutmak kolay, onları yargılamak size düşmez. ülkeye alınmaları yanlıştır elbet, lakin kabahat alandadır, başımızdakilerin halt etmesi. bu insancıkları aşağılamakla bir şey geçmez elimize. çöpe düşmüş birini o ısrarla istemediği halde kameraya çekip alay etmek, karşındakinin insanlık onurunu kırmak vicdansız şerefsizlerin işidir. bu videoyu çeken ve onun gibiler eğer türkse türk değilim müslümansa da müslüman değilim.
ülkesinde savaş varken kaçan adam adam değildir ama vatan sevdasını canından öte turmak türklüğe has bir erdem. suriyeliler vatanını terketti diye kızamıyorum. ülkemizin sosyolojik dengesini alt üst ettiler. buna da kabul. ama adam "aman" deyip el uzatıyor. onun dilinde de benim dilimde de, ikimizin dininde de aman deyip el uzatana yardım edilir.
hoş olmamıştır.
Suriyeli tayfadan, aymazlıkları, rahatlıkları ve cüretlerinden rahatsız olsam da, darda kalan insana el uzatmadan, çekip gidemem.
Siz de gitmeyin!
Because insana yakışır olmalıyız!!
bir etki tepki davranışıdır. türk düşmanı devşirme kürtlere sesleniyorum. kendinizi bizim yerimize koyun empati yapın farsiler.
Yardıma muhtaç bir insana hakaret edip bunu videoya alan, marifetmiş gibi nternete atan bir vatandaşımızın videodudur. Türk kültüründe yardım isteyeni tekmelemek yoktur arkadaşlar. Hepimiz bu anlayışla büyüdük, size bu terbiye verilmediyse çevrenizi değiştirin.
"Suriyeli" diye tanımladıgınız bir insandır. Ve hiçbir insan bu muameleyi hak etmez.
Ne olursa olsun yakışmadı bize.
neden burnumuzun boktan götümüzün sikten kurtulmadığının sebebini bizlere açıklayan davranıştır. lanetlenmişiz olum biz. içimizde iyiye güzel kibara dair ne varsa gitmiş yerine şu an olduğumuz şey gelmiş. sevişmek yerine sikişmiş bir nesilin evlatları bunlar işte.
ulkemde suriyeli istemiyorum bro. bu korkaklar oncelikle savasmayi ogrensin. benim ulkeme gelip tavsan gibi cogalmasinlar.
videoyu üst üste 8 defa izledim. ahlak dışı bulmadığım tek bir nokta yok ama çöplüğü garipsedim. o nasıl çöplük amk! altında oda var!
Buram buram igrenclik kokuyor cöp değil.
Çok iyi yapmıştır. Benim askerim şehit olacak benim ülkem viran olacak sen savaştan kaçıp, ki savaşacak yaşta, buraya gelip çöp karıştırıp yardım isteyeceksin. ne ala memleket. Buralarda savaş olsa size kim yardım edecek sizi kim sınırından bile geçirecek? Kimse. Yok kapağı kapatacak diye korktum bıdı bıdı. Niye korkuyorsun? Sen ülkenin istikbali için kork. Elin Soysuzları için değil.
ayıptır, yazıktır. kim ne derse desin türklüğe yakışmaz bir harekettir.
Bir Türk vatandaşına yakışmayan görüntülerdir. Her zaman el uzatır türk insanı her zaman el tutar.. Vicdanınızı kaybetmeyin..