bugün

(bkz: montla sıçmak)
uykuda ozgurlugu kisitlar iticidir.
Kışın geldiğinin habercisi, soğuk günlerde ayakların sıcak tutulması için yapılan eylem.
hakkaten çok zevkli bir şey, dosta yoldaşa tavsiye etmek gerekir.
Sıkça yaptığım eylem, Muhteşem rahat hissettirir insana.
-20 derecede uyusan bile bir türlü rahat ettirmeyecek hede.

uyurken çorapla rahat edeni anlamam, kendi paylaştığı video'yu beğeneni anlamadığım kadar.
kız işidir.
corapla uyumak atletle denize girmeye benzer.
askerde dağın başında çokça yaptığım eylem.
bazılarını rahatsız eden durumdur.

ayağımda 5 kilo ağırlık var gibi oluypr.
yanlıştır. daha güzeli soğuk yatağa girdiğinde ayakları birbirine sürtmek yöntemiyle ısıtmaktır, böylesi daha bi sempatik oluyor tabi ki bayanlarda. yoksa 46 numara, parmaklarında kıllar çıkmış bir ayak yapmasın bunu hiç hoş olmaz.
çorap iki lira çorapsız uyumak paha biçilemez .
çok soğuk, en iyisi çorabımı çıkarmadan uyuyayım deyip, uyanılınca yatağın içinde bir çift çorap bulmaktır.

uykumun içinde onları nasıl çıkardığımı videoya çekmişlerdi de, bildiğin bir ayağımla diğerini çıkarıyorum, bakkal osman amca sıtayla.
özellikle soğuk kış gecelerinin vazgeçilmezi, annelerin ve eşlerin en kızdıkları harekettir.
kucuklukten kalma aliskanlik. hala devam etmekte bende. gayette mutluyum, yazlikta bile corapla gezerim o derece.
kan değerleriniz düşükse yaz kış el ve ayaklarınız ısınmıyorsa gayet doğal eylemdir.
yapılmaya devam edildiği sürece unutkanlıklara neden olan durumdur.
eğer ayak fobisi bir sevgiliniz varsa mecbur kalacağınız durum. ''ayaklarını benden uzak tut ve çorapsız yatağa girme.''
kalp krizi riskini arttirdigi soylenen aktivite.
insanı krize sokabilecek olay. evet.
benim için artık huy olma seviyesine gelmiş olaydır.
Uyunmaz. Net.
yaz aylarında bile yaptığım eylemdir, doktor arkadaşların önerisini bekliyorum.
En azından evlenince yapmayınızdır.
basit bir eylem. takım elbise ile yatanı gördü bu gözler.