bugün

"Canım hayır taş gibisin, harikasın, mükemmelsin" sözlerini duymak için yanıp tutuşan, zayıf olduğunu bilip yine de sürelki şişman olduğunu iddia eden kız tipidir. iticidir.
Öylesin denilip thug life muzigiyle ortam terkedilmelidir.
her seferinde gıcıklık olsun diye evet ya biraz kilo almışsın diyerek moralini bozduğum kızdır.
egoisttir fiziğini on plana atmaya calisandir bide hep aynada götü sağa çekerek fotoğraf çeken arkadaştır .
evet göte bak karpuz gibi olmuş diye cevaplanması gerekir.
Çok zayıfım diyen şişko kız gibi ilgiye muhtaçtır.
şişkindir.
(bkz: anoreksi)
Sevismek istedigini dile getirmektedir cunku kalori yakarsiniz. (get back motherfucker dont u know me like that).
görsel

arkadaslar pardon herseyi cok biliyosunuz ama bazilari boyledir belki. napsin ki boyleyse.

(bkz: bulimia nervosa)
şişko olmamayı bir güzellik kriteri olarak gören çirkin yaratıktır.
Ağzına kürekle vurulasıdır.
Surekli ovulmek isteyen, zayifligini ortamdaki kilolu olan ama gicik oldugu kizin gozune sokmaya calisan; gicik, agzina carpmalik, mal edip birakmalik kizdir.
Genç kızlarda özellikle ergenlerde sıkça görülen bir çeşit kendini aynada olduğundan daha kilolu görme ve kendini beğenememe hastalığıdır.
zayıflamam lazım şeklinde devam ederler. hayır canım ne gerek var gayet iyisin diye de cevap beklerler.
Mesela arkadaşım 45 kilo civari ama kilo aldim,bacaklarim kalin diyo.Sağ kroşe vurasim geliyor.
Takıntılı kızdır. Büyük ihtimal anoreksiya nervosa durumu mevcuttur.
Benim ilgiye muhtaç ne çok kız arkadaşım varmış şimdi anladım.
Lahmacun kuregini yüzüne vurun.
Manken bozuntusudur.
Her zaman hayır çok zayıfsın saçmalama lafını duymaktan zevk aldıkları için ilgi çekmek amacıyla söylerler duymamazlıktan gelince yüzlerini görmelisiniz.
Anoreksiyanın ilk evrelerindedir. Muhtemelen sonraki evrelerini kendine saklayacak ve asla şişman olduğunu hissetse de söylemeyecektir. Anoreksiya geçiren insanlar fazlasıyla mükemmeliyetçi ve akıllıdır genelde. Belli etmez tek kelime söylemezler.
(bkz: penisim küçük diyen arap)