bugün

Ne kadar özür dilesende yumuşamaz dedirtendir.
K.rt k.rttür. Bundan daha aşağılayıcı bir küfür yoktur.
çok özür dileyerek söylüyorum faşist.

allah size türklüğünüzden başka övünecek şeyler versin. yanına mesela hümanizm, insanlık.. katabilirsin. durumu kötü bunların.
türk milletinin gerçek düşmanının kürtler olmadığını anlaması icin bu ulkenin başına daha ne gelmesi lazim cok merak ediyorum.
Hic özür dilemeden oğlum sen gerizekali misin?
"Ben büyük Türk milletinin bir ferdiyim, bayrağım türk bayrağıdır, vatanım türkiye için canımı veririm" diyen kürt, çok özür dileyerek söylüyorum benim kardeşimdir. Hdpkk'yı destekleyen kürtlerin ise amk.
Bir sokak ötede doğmuş olsa, kürt ya da ermeni ya da süryani olabileceğini gözardı eden zavallı insan söylemidir.
Bu topraklar, yetmişiki milleti sarıp sarmalayan, yüreği kocaman ve merhamet kokan topraklardı bir zamanlar... Siz ve sizin gibiler türemeden önce...
Evladın, kardeşin, kuzenin, kankan aşık olacak birgün o dudak büktüğün, haddini aştığın topluluktan birine... Hatta kimbilir belkide sen...
Düğünde halaylar çekilecek, yemekler yenecek, zılgıtlar çekilecek... Sen de orda olacaksın!
insanları sevin...siyasetin, politikanın kirli oyunlarına gelmeyin. Kanmayın...
Aklınızı başınıza, yüreğinizi sol yanınıza alın...
gerçek bir insan gibi yaşayan, bazı günümüzde yerini kaybetmiş önemli değerlere sahip çıkan, gerçekten iyi insan olan yahudisi de kürdü de ermenisi de farketmez ki. kişi kendinden mesuldür, seçimi kendine sorulmayan ırkından değil.
görsel
Türk ile Kürdü ayırırsanız ne Kürt kalır ne Türk, ama birleştirirseniz Çanakkale misali ne ingiliz kalır ne Fransız...

Anlayan anlamıştır. Anlamayan insana ne desen boş. Allah ıslah etsin.