bugün

çok yapmak isteyip yapamadığı şeyin ardından söylenen söz dizisidir...

hayatımı geçirdiğim zaman boyunca hep şaklabanlık şebeklik yaptım laflarımla adamları dövdüm ama onlar bana yumruk attı ne yapabilirsin ki başka ; gidip kafasında bardak kırmak ya da şişe kırmak yapılcak şey mi?

hep içimde kalmış yapmak istediğim şeyler birikerek... her köşeye bakınca artık aklına gelir olmuş...

insanın gerek toplumsal ahlak çerçevesinden gerekse "hayvanlık yaa buu" diyerek yapılmayacak şeyler oldugu düşünülmüştür o kısıtlamış olmalı ki hiç yapamadım (yada bitarafım yemedi diyelim)
mesela;

hep kocaelide ki otobüslerin şöför koltuguna oturmak istemişimdir( ya çok rahat gözüküyo).

yada yolda gördüğüm kro-emo'ların (yalnız kocaelide vardır bunlardan alt tarafı kro , saçları emo şeklinde ben buldum bu terimi ne mutlu bana) saçlarını bozmak istemişimdir.

omzuna değilde koluna çanta takan kokoşlukta sınır tanımayan eli havaya bakan dişilerin eline bozuk para koymak istemişimdir.

tavşan falı baktıran adamlar (bi kere baktırdım çok kazık yedim hala içime oturur) 'ın tavşanları kaçırmak istemişimdir (doğaya salmak için)
elinde 45 derece açıyla telefon tutup ismail yk dinleyen tiplerin telefonunu alıp kaçmak istemişimdir.

otobüsçüler duraklara yaklaşınca bi adam belirir şöförde pencereden 1tl uzatır o 1 tl yi hep kapıp kaçmak istemişimdir

hocanın "neye gülüyorsun söyle hepberaber gülelim" lafına hocaya hareket çekip buna gülüyoruz hocam demek istemişimdir

kalabalık bi grubun üzerine "kara murat filmlerinde cüneyt arkının atlaması gibi" hep atlamak istemişimdir

filmlerde dövüş sahnelerinde olan bilardo sopasını kıraraak artislik yapmak gibi bende kırmak istemişimdir

rap ve pop konserlerini sabotaj etmek istemişimdir (ses sistemini kkısa devre yapmak gibi..)
ehliyet alırken direksiyon sınavında tam gazı kökleyip trafiğin içine etmek istemişimdir (gerçi ehliyeti aldık artık )
kemal sunalın bi filmde (sakar şakir) deki gibi otobüsün tepesinde bağdaş kurup yolculuk yapmak istemişimdir

kabadayı birine laf atıp matrix'teki morfeus'un gel gel hareketi gibi hareket yapmak isteyip çileden çıkarmak istemişimdir.

aslında çok piskopat şeyler değil her zaman bir engelleyici vardır bir gün gaza gelip firewall u da kapatıp istediklerimi yapacağım!!!
çok yapmak istemişimdir ama zaten yapabilirim diyerek uğraşmamışımdır.
güncel Önemli Başlıklar