bugün

yaz buraya da. net.
tipsizleri bir araya toplayarak topluca imha yolu ile güzellik katsayısının artacağı teorisini gerçekleştirmeye çalışan isviçreli yazardır.
kime göre, neye göre tipsiz sorusunu beraberinde getirmiştir.
Gbt alinmadan yuruyemiyorum su sehirde.
çok da tipsiz değilim ama az tipsiz değilim hani...

anlayan?
suratına bakılmayacak yazarlardır. rica ediyorum başlığı açan arkadaş bi liste yapsın beni de koysun. herkese tek tek tipsizim demek istemiyorum artık.
Dökülmüş saçlar, göbek ve kısa boy ile içlerine benim de dahil olduğum yazarlardır. azıcık bir giderim yok, o derece.
içlerinde bulunduğum yazarlardır. selam.
benimdir,

ancak tiple her şeyin bitmediğini test edip onayladım. sonuçlar şöyle.

her insanın sesi güzeldir, konuşurken biraz daha konuşma kurallarına dikkat edip kelimeleri anlamlarıyla beraber söylerseniz etkiniz artar, söylenecek kelimeleri iyi seçmelisin.

karşınızdaki insanı dinleyin, dinleyin ki sürekli konuşup kendinizi yormayın, net sorular sorup, net cevaplar verin. sıkmayın.

özel olduğunu hissettirin, gerisi gelir.

ha kendinize bakın amına koyim sakalınız varsa ona da bakım yapın, amele gibi gitmeyin.
Guzelligi onemsememesi gereken insandir. Guzel olmak dogustan gelir, aile gibi secilemeyen bir olcuttur. Guzel olmak da ahim sahim bir sey degil uzulmeyin. Sadece daha cok sozlu ve gozle tacize maruz kaliyorsunuz. Ama cok kultursuz yazarlar basligina yazmak isterim.
Allah vergisidir şahsım adına gocunacağım bir durum yok.
çok tipsiz değilim, çok yakışıklı da değilim. tipsize yakınım. hiç giderim yok.
Ben degilimdir. ahey ahey.
bu ben olmalıyım. *
benimdir sanırım.
tek başıma aynaya bakınca ''fena değilsin lan aslında, bi giderin var'' diyorum ama dışarı çıktığımda, diğer insanları görünce ve bir cam yansımasından kendime baktığımda ''bu nedir aq'' diyorum.
bir ara bu durumu pek siklemiyordum ama bu aralar yine bir dert oldu. üstelik dert etmem gereken bir yığın başka şey varken.
ben sayılabilirim.
hatuna sorarsan çok yakışıklıyım ama zannedersem gözleri yakını iyi görmüyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar