bugün

(bkz: o kadar sevdim ki resmini işte bugün konuştu benle)
Koşulsuz seversek o sevse de sevmese de önemli değildir.
sevmez salak da olsa akıllı da olsa sevmez.
Sevmez, hatta hiçbir şey ifade etmez bile. ilginç ama oluyor öyle şeyler. Üzülmeyin Büyüyünce geçiyor.
ancak yuregi yanmis bir severkisi yada cocugun kurabilecegi masumlukta cumledir.
Nego ac hernego! Hayır kesinlikle hayır #schopenhauer
0-12 yaş arası çocuklar tarafından sorulan sorudur. daha büyük yaştakiler sorunun cevabını zaten bilirler.
sevse keşke sevse herkes mutlu olsa bende olsam.
(bkz: hangimiz sevmedik)
iyi duygular kişiyi besler ve çoğu zaman karşınızdaki anlamaz.

sorun olmaması gereken büyük sorun.
sevmez net.
sevmez öyle bir şey olsa şu an herkes mutluydu.
(bkz: tabi lan manyak mısın)

şaka şaka. sevmez.
muhtemelen sizden önce birini sevmiştir zaten. herkeste onu arar ama en çokta ondan nefret eder.
o yüzden, siz ne kadar severseniz sevin, o olsanız da olmasanız da sevmez.
kişiliğine göre değişir.
çok severseniz ters etki yapıp attığınız adımdan bile nefret edecek duruma gelip her gördüğü yerde sizden kaçabilir
ya da
çok sevmenizden beklemenizden sabrınızdan onu her haliyle kabullenişinizden etkilenip size karşı bir şeyler hissetmeye başlayabilir.
vazgeçmemek sonunu görmek lazım derim. yalnız nerde durulacağı bilinmeli.
Başlığı okudum ve içime öküz oturdu.

Sevsin ya. Herkes sevsin sevilsin. Bu dünya kimseye kalmayacak.
yok çok seversen hayatını miker.
Deveye diken insana sikenin yarandığı dünyada olmayandır.

Sen onu elinden tutmaya kıyamayacak kadar severken o başkalarının altında inliyordur.
Bu dünyada hiç kimseye çok bağlanmayacaksın.
Muhtemelen sevmez. O da herkes gibi bir başkasını sevip, kendisini sevmesini ister. Hayat böyle bir döngüde devam ederken çok az insan karşılıklı sevgiyi tadabiliyor. Sizi seven insanları üzmeyin.
Hayır sevmez. Severse bu sizi değil sevginizi sevdiği anlamına gelir.
seviyor sevmesine de sonrası önemli.
bi bakmışın sabah olmuş.
kelebek etkisindeki repliği aklıma getiren başlık.
evan-Eğer kimsenin bir başkasını benim seni sevdiğim kadar sevemeyeceğini söylesem bir şeyi değiştirir mi ?
Sevmez itoğlusu. Niye sevsin ki. Biz çok mu sevdik de o bizi sevsin.

Sevmiyorum, sevilmiyorum. hayat böyle çok cikis.
Yok be kardeşim biz sevdik de ne oldu hepsi gidiyor işte değer versen de gider vermesen de sonra suçu kendin de ararsın ama bulamazsın bir şey çünkü sen onu sevdin ama o sadece seni seviyorum dedi geçiştirdi.
Bu sorunun cevabı cıksdır. Koca bir cıks. Hayır değil; çünkü hayır hiç kadar umut taşır. Cıks umutsuzluktur. Sevdiğin kadar cıkstır bu sorunun cevabı. Cıks.
Aksine sevmez. insanoğlu kime zarar verirse kimi peşinde koşturur sa ozaman değerli oluyor olunuyor.
güncel Önemli Başlıklar