bugün

O istediği için bırakmak zorunda kaldım.

Çok sevdim sözlük,gerçekten sevdim.

Durduk yere bitirmesi zoruma gidiyor. Böyle olacağını tahmin etmemiştim.

Her günümüz beraber geçiyordu. Bana bitirmek istediğini dün söylediğinde dişlerimi sıkıyordum ağlamamak için.

Neden böyle oldu neden bilmiyorum nasıl toparlicam bilmiyorum. içimi dökecek kimsem yok buraya yazmak istedim. 2 gündür ruh gibiyim.

Ne olacak,nasıl olacak bilmiyorum hicbir şey bilmiyorum.

Bir mesajına dünyaları yakarim şu an kalbim durur.
yemek yemek.
Mecburdum benim sevgim yetmeyecekti
AnlamsızDı
Değersizdi senin için.
içini dökecek kimsen olmadığı için terk edildin kardeş. düşün işte onun için her şeyden vazgeçip yalnız kalmışsın.
Başıma gelmiş Nalet olaydır, çok can yakar.
Seviyorsa kesinlikle bırakmaz başka açıklaması olamaz.
Kaldım, bıraktım. Hayatımın hatasıydı.
istenmemek, sevilmemektir. severken bırakmanın başka bir açıklaması olamaz varsa sevgi değildir o.
külliyen yalandır. severken bırakabilir misin oğlum lan? düşünsene? öyle kolay mı o işler?

edit: pardon ilk entry'ye bakmadan yazdım sinirlendim bi' an. karşı taraf istediyse mecbur bırakmış gibi davranıyor insan. içinde bitmiyor ama karşıda bitmişse bi anlam da ifade etmiyor senin içinde ne kadar uzun süre bitiremediğin.
ama çok seviyorum diyip ayrılmayı isteyen taraf olmak net şımarıklık, yalancılık falan. ne yapar eder her engeli aşarsın. gerçi ben aştım da ne oldu. :ikinoktaüstüstebüyükd:
en büyük aşk acısı sevgilisinin berkecana takip isteği atması olan ergenler çıksın başlık kasıyor.

zordur. insanın amına koyan, hayatını perişan eden şeylerden biridir.

ama dünyanın en kötü şeyi de değildir.
birileri yaşamaya devam etmek zorunda.
yıl bundan iki sene önceydi, birini sevdim gittim konuştum. ara ara konuşurken gözlerine de baktım, dik durdum, belki anlar dedim ama bana güvenemeyeceğini söyledi. üzüldüm, gitti, giderken götüne baktım sonra gene üzüldüm, çok güzel bir gidişi vardı, peşinden gitmek istedim, gittim, onu tutup bir daha aynı şeyleri söyledim, dinlemedi, tekrar gitti, bir sefer daha deneyeyim dedim, peşinden gittim, onu yakaladım tekrar sordum, hayır dedi, gitti, giderken götüne baktım ama bu sefer peşinden gidemedim.
işte çok severken mecbur bırakmak zorunda kalmış oldum çünkü bir daha peşinden gitseydim sonsuz bir döngüye girip kendimi kaybedebilirdim.
insanın içinde beyni ve kalbi arasında bir savaşa neden olur.
Demekki karşındaki senin kadar çok sevmiyor.
Zor durumdur. Sürekli bu durumu düşünmek zorunda kalırsın. Yalnız siz gene hergün vakit geçirmişsiniz. Bu gariban ne yapsın. Gözlerimin önünde sevgili yaptı, kaç defa gözlerinin içine bakarak seni seviyorum dedim, kaç defa gözlerimin içine bakarak ben seni sevmiyorum dedi. En başından beri bir defa bile seviyorum demedi. Hiçbir karşılık alamadım. 4 sene geçti. Yaşlanmaya başladım. inanın ilk günkü kadar çok seviyorum. Ama 4 yılın sonunda içim kan ağlıyor ama öğrendiğim birşey var. Beni sevmek zorunda değildi ya. E şimdi bir kız gelip benim ona yaptıklarımı yapsa, söylediklerimi söylese ben de aynı şeyi demek zorunda kalacağım.

Ben de önündeki maçlara bak diyebilen biri olabilmek isterdim ama o şekil düşünebilen biri olamadım hiç. Durum zor bir durum. Allah hepimize sabır versin.
Oluyor böyle şeyler. Bakarsın tek başına ilerletemiyorsun bir şeyleri, bakarsın daha önemli şeyler vardır bir taraf için ve bu, sevginin önüne geçer ya da belki sevilmediğini kabullenmişsindir... Olabilir, hayat.
Geçiyor ya da alışıyorsun. En son iki sene önce gördüğüm adam hala rüyalarıma giriyor ama napalım, olmayınca da olmuyor.
çok severken , bir anda sevmemekten , sevememekten daha kötü değildir. ama zorunda olmanında çeşitleri var. en ufak bir sebebe zorundalık yüklememek lazım.
çok seven insan bırakmaz bırakan insan sevmez zaten başka bahaneler üretmek lazım.
Şu hayatta yolunda severek biraktigim tek sey cips.
sevmek nedense bana birlikte olmak için yeterli gelmiyor. Hayat görüşünün,siyasi görüşün, zevk alınan şeylerde bir paydada buluşulamıyorsa; sadece sevgiyle yürütemiyorum ben. Deniyorum deniyorum, sonuç hüsran.
Neden ve nasıl olur hâlâ mantığım almıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar