bugün

ya çok güzel değildir ya yalnız değildir. orada bir yanlış var.
doğru aşkı aramalarıyla meşhurdur. yalnız bu doğru aşklar genel olarak zengin ve çirkin erkeklerle olmaktadır. bu yüzden asıl problem yakışıklı olup yalnız olan erkeklerdir. kendime duygulandım.
aynı zamanda zeki kızdır. daha önemli işleri vardır!
kızlar şeytandır güzelinden de, çirkininden de uzak durun. *
(bkz: mastürbasyon)
yalnız olmak zorunda değildir.
yanında sümük atmayacak kadar yaraktan yapılmış bi erkeği görmeden önceki kızdır.
çirkin kızların kıskandığı kızlardır.

eski sevgilimdir. şuan konuşuyoruz ama başım bağlı diye, yalnız kalmaya devam edecektir.
böyle bir kız tanımıştım gerçekten çok duru bir güzelliği vardı ama yalnızdı. duygusal bir kişilik olduğu için bağlanma korkusu yaşıyordu... aslında bu tarz kızları elde etmek kolaydır ama bir o kadarda zordur eğer ki kız akıllı biri ise düzgün bir karaktere sahip değilseniz hiç şansınız yoktur. şimdi sorulacak soru sen bu kızı elde ede bildinmi malesef hayır ırksal sebeplerden dolayı başlamadan bitti...
(bkz: zaten sevgilisi vardır zannedilen kızlar)
bir anlık hevestirler, heves geçince vazgeçilen kızlardır.
bir de böylesi var:
(bkz: sesi çok güzel olup yalnız olan kızlar)
kimseyi kendine layık görmüyordur. tabi sevgilisi olsun istediği halde yalnızsa geçerlidir bu durum.
aksi halde zaten niyeti yoktur, yalnızlık tercihidir.
Güzelliği ile beklentisini maksimize ettiğini düşünüp, karşı cinsin kendisi üzerinde minimize çalışmaları yapmasına neden olan, böylelikle de hiç bir zaman dengini doğru anlamda bulamayan kızdır. Bir gün yanında çok çirkin bir erkek görülmesi olasıdır, bunun için kendimizi minimize etmeyelim ki bizi de görsün.
eninde sonunda yanına yakışmayan malın tekiyle olacak olan kızdır.
yoktur lan mutlaka bir zengin bulurlar.
güzellikle iş olsaydı kısmetsizdir kardeş kısmetsiz.
Yalnızlığın tadını çıkarıp rahatına bakması gereken kızdır. Tadına nasıl varırım diye bana sormasın lütfen.
iç güzellikleri dışa vurmuş ve o güzellikle şu garip dünyada henüz kendileri gibisini bulamamış kızlardır.
dışarıdan zor göründükleri için çoğu erkeğin cesaret edememesinden kaynaklıdır.
"her şeyin fazlası zarar" tanımına uyan kızdır. e o kadar güzel olursan kimse yaklaşamaz tabii. (bkz: o kız sana bakmaz kanka)
kendilerini taşıyabilecek erkekler henüz karşılarına çıkmamış kızdır.

dikkat: taş düşebilir ayı çıkabilir.
ya zeki oldukları için erkeklere yaklaşmazlar ya da aptal oldukları için erkekler böyle tip kızlara yaklaşmaz.
Bu kadar insan neden hala yalnızdır? Kızlar da tabularını aşıp erkeklere teklif edebilmelidirler.
Buyurun benim diyip kefal avına çıkmak.