bugün

Güzel derken?
çok güzel parodiler bunlar.

eski çghb'ye bak, bi de bunlara. püü.
ilk bölümlerini severek izliyordum.

Sonra oyuncular ufak ufak ünlü olmaya başlayınca hepsinin götü kalktı. Acayip ukala hareketleri var bazılarının. Sonra bıraktım.
Başlarda sever gibi olmuştum. Artık iyice popüler konular üzerinden ilerliyorlar ve bunu yaparken de hiçbir şey katmıyorlar. Misal taksim dayı gibi bir popüler kişiliği skece katmak istiyorsalar, bir oyuncu arkadaş o kişi oluyor ve sadece o kişinin yaptığının aynısını yapıyor falan.
(bkz: çok gerizekâlılar bunlar 2)
3 sınıf ve 4 sınıf çakma kürdo tiyatro oyuncularıyla hiç gülmediğimiz tv programıdır. hayır yani bunun nesine gülünüyor onuda anlamış değilim..
zaplarken eskaza çıkınca kanalı nasıl değiştireceğimizi şaşırıyoruz hanımla. kızım babababababa falan diyor. bütün efor o birkaç sanayide harcanıyor ailecek. dükkanda bu kadar yorulmuyorum.
Herşeyin ilki güzeldir ama ilki kadar güzel ve başarılı buluyorum.
zorlama espriler ve yapmacık oyuncular toplamı bir yapım. tamamen zaman kaybı.
Yapılan espriler bazen çok bayat olduğu ama bazı kaliteli oyunculuklarla bu açığın bir nebze kapatıldığı tiyatro programı.

içlerinde sevmediklerim, itici bulduklarım da var ama bazı oyuncular cidden çok iyi. Haklarını yemeyelim.
ilki doğaldı tipler konuşmasa bile komikti bunlar yapmacık geliyor ve hep aynı skeçler .
Adamlar tiyatro yapıyor. Show değil. Bazılarını bu hoşuna gitmiyor. Bu memlekete kim tiyatroya gidiyor ki? Ben bile belki 5 kere gitmişimdir.
valla o açın kapıyı yok mu. harika o.
bütün oyuncular dört dörtlük oynuyor.
baba ayşegül yani evin kızı. anne ve erkek çocuk ve de diğerleri süper.
sanırım yılmaz erdoğan ondan bi dizi felan yapmayı planlıyor.
bi ara bundan dizi olur felan dediydi.
Hiç komik olmayan komedi programı.
ilk cghb daha iyiydi .göze batan öne çıkan bir oyuncu yok içlerinde.
alt yapının skeçleri daha güzel daha çok gülüyorum. bizi daha çok yansıtıyorlar. önermeyi skecin içine öyle bir yediriyorlar ki hissetmiyorsun bile. ana kadronun erkek oyuncuları iyi ama kadın oyuncular yerlerde cemile dışında.

ecem sadece taytlı skeçlerde oynasa yeter. swh.

ha birde ana kadroda bence en komik adam fatih öztürk. çok arka planda kalıyor ama değişik bir tılsımı var güldür güldür deki fikri karakteri gibi.
safa sarı sahneye her çıktığında alkışlayan mal seyirciler yüzünden bir süre önce izlemeyi bıraktığımdır. seyircisiz bölümleri de vardı gerçi ama gülme efekti falan olmayınca da ironik bir şekilde ilgi çekmiyor.

safa sarı'ya lafım yok. benim öfkem, salon kültürünü bilmeyip tiyatroya giden lümpen insan birikintilerine. tiyatroda öyle her şey yerli yersiz alkışlanmaz amına koduklarım.
vasat oyuncuları kamera karşısına çıkarıp televizyon programı diye halka dayıyorlar. ilk neslin yerini kimse tutamaz. eski oyuncuların en azından alt yapıları vardı, şimdikinde 21 yaşındaki kızı koymuşlar programa. bu programı izleyen kişi komedi filmi dediklerinde recep ivedik'i örnek gösteriyor olabilir.
hızla yukarı tırmanıyor.
bence 1 i geçtiler.
1990 ların seyirciye saygılı yapımlarını hatırlatıyor.
çok sıcak.
espri seviyesi de muadilleri ile karşılaştırılamayacak kadar yüksek.
sağolasın yılmaz hoca.
Mizah kalitesi olarak muadillerine kıyasla çok daha iyi. En yakın rakibi ise çok güzel hareketler 1. Bir yılmaz erdoğan başarısıdır.
komik olmayan ve bağırış çağırışa dayanan bir sürü diyalog var. skeçlerin sonu anlamlı bir yere bağlanmıyor. seyirciye ters köşe yapacak hiçbir aksiyon yok. arada bir komik olan yerler ya sosyal medyaya ya da başka yapımlara yaptıkları göndermelerden ibaret. "çift terapisi" skecindeki en komik kısımlar yine bir başkadır'a yaptıkları "buradan 24 geçiyor mu" göndermesinden ibaretti. eskiden çocuk aklımla mı komik geliyordu yoksa bel altı şakalar daha serbestçe yapılabildiği için mi ilk versiyonu daha komikti bilemiyorum ama oyuncular arasında da o ibo-oğuzhan-eser veya murat-şahin-bülent dinamiğini yakalayabilen bir grup yok.
içlerinde sadece hamza yazıcı'nın gerçek bir mizahşör olduğuna inanıyorum. dezenfektana boyunun yetişmediği bir videoda "cüceler corona olmuyor mu?" diyerek beni benden almıştı.
emek veriliyor ama tutmuyor gençler. gerçekten çok kötü tiyatronuz.

10 dk. zor dayanıyorum.

güldür güldür'ün üstüne hiç çekilmiyorsunuz. biz hayati'yi, sevtap'ı, naıme'yi falan izlemeye devam edeceğiz...
skeçlerin yarısı iyi yarısı kötü.
hoş bunu onlar da biliyor ama ekonomi bunu gerektiriyor.
ha ben buna da razıyım.
daha önce bu kadarı bile yoktu. salak salak dizileri de izlemiyrduk zaten.
Rabbim esmer kızları ömrü uzun olsun diye parlaklığını kısmış sjbdbdbd.
Mevcut tv programları arasında ilk iki sırada kendine yer bulan program.