bugün

sagin solun heryerin ataturk bustu ile doldurulmus olmasi sorunsalidir.

yahu okula gidiyorum ataturk, meydana iniyorum ataturk, parka gidiyorum yine ataturk.

bu kadar bust, heykel dikmek gereklimiydi gercekten? yazik kimlerin hakki gaspedildi de bu heykeller dikildi.
kaliteli bilgi veren bir sayfada okumuştum, toplam 81 ildeki büstlerin maddi değeriyle ülke yoksullarının %80inin maddi durumu düzeliyordu. peki neden böyle bir durum? çok sevdiğiniz atanızı sokaklara değil de kalbinize koysanız keşke. herkes rahat edecek. sevginiz maddi olarak başkalarına göstermekte zaten.
Teker teker kırıyorsunuz tamir bahanesiyle de kaldırılır artık ne zaman tekrar gelir kim bilir. O yüzden çok sorun etmiyor olmanız lazım artık.
saçma sapan sorunsaldır.

beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.

diyen atanın her tarafa büstünü yapmak, saçma.
sen atatürk ün yerine ülkeyi kurtarsaydın senin heykelin dikilirdi. beğenmiyorsan arabistan aha orada.
Düz mantık olarak bakacaksak bile, senin büstünü mü yapalım kardeşim? Sen kimsin?
e insan tarihi tersinden okuyunca * böyle malca yorumlar yapar. git turgut özakman'dan oku en azından. kitapları her yerde var!

emperyalizmi kelimenin tam anlamıyla yok etmeyi başarmış, ulusal demokratik devrimle halkını 200-300 yıl atlatarak çağdaş medeniyeti yakalatmış ilk lider atatürk'ün heykeli milyonlarca ışık yılı uzaklıktaki gezegenlere dikilse yeridir! uzaylılar ibret alır, yine siz almazsınız!
Evet yallah arabistana ülkemde arap götü yalayan istemiyorum ülkeyi araplar kurmadı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar