bugün

Aşk. Herşey kaderde varsa var. Zorlama hep kendini yorma. Olacağı varsa olur.
uzun iliskinin nereye gidecegi fazla dusunulmemeli,azi karar cogu zarar.
Eski sevgili , yasanmisliklar .
Eroin etkisi yapıyor kesinlikle .
Tanri var mi? Varsa evreni yaratmadan once ne yapiyordu? Koca evreni neden sadece insanlar icin yaratti?

Hadi muminler bunu da aciklayin. Hep biz mi acikliycaz efems!?
eskilerde bıraktıklarının şu an napıyor olması.
kelebek etkisi.
doğru yer, doğru zamanda ve doğru ademoğluyla mı?
Ulaştırma Bakanımızın dediğine göre teknoloji üzerine fazla düşünmemeliymişiz *
bir gemide olduğunuzu, sadece 3 kişiyi alacak bir flika olduğunu ve o 3 kişiden biri olmak için diğer 20 kişiyi ikna etmeniz gerektiğini düşünün..

ben niçin yaşıyorum.
ben olmasam ne olurdu?
niçin yaşamalıyım?
bugün ölsem, hayatta ne farkedecek ki ailemin üzülmesinden başka? diğer 20 kişinin de ailesi üzülecek!!!
benim yaşamamın ime ne faydası var. ölsem ailem bensiz geçinemez mi, mutsuzluktan ölür mü? hayat devam eder
herkes için de.. biraz buruk da olsa yaşarlar.

lütfen köprüden 08:00-09:00 ve 18:00 - 19:00 arası atlamayın..
Aysonunu nasıl getiririm düşüncesi çok zararlıdır.
sonsuz kelimesini fazla düşünmeyin. mazallah tırlatma eşiğine getirebiliyor insanı.
Dini konulardır sözlük. fazla düşünmek bataklığa sokar.
hiç düşünmemek veya az düşünmek kadar zarar sağlayacağını düşünmediğim durumdur.
başlangıç ve sonsuzluk konularında çoğu kişinin hem fikir olacağını düşünüyorum.inancli veya inançsız da olsanız bu iki kavramı zihin dusunmeden yapamaz.

rüyanın başlangıcı gibidir.tıpkı inception'da dendiği gibi "rüyalara hep ortadan başlarız".tıpkı bu dünyaya geldiğimiz gibi.

sonsuzluk ise geçmiş-şimdi-gelecek mantığıyla çalışan zihnimize oldukça ters geliyor.ve düşünülen her an veyin resetlenip 'hop dur orada daha fazlasina gidemezsin" hatası veriyor
genel ahlak kuralları, iyinin ve kötünün ne olduğu ve din tarzı şeyler.
metafizik.
(bkz: beni benden alırsan seni sana bırakmam).
geçmiş.
Gelecek düşünmek plandan öteye gidildiğinde zararlıdır sonuçta düşün düşün boktur işin onun için cok düşünmemek lazımdır.
serdar ortaç şarkıları.
mantık ararsanız insana kafayı yedirtir.
yoktur. insanın çok düşünmemesi en zararlısıdır.
olmayan konulardır. düşünmeden zarar gelmez. asıl sorun düşünmemektir düşünememektir.
apolitik siyasetçi olsaydı hangi zamanda yaşardı, sorusu.
Boyu büyüklüğü küçüklugu kalinlik vs sonraki asama.
dünya evrende ise evren nerde?