bugün

demin televizyonda duyduğum, bir gelişme uzmanının söylediği, kız çocuklarını pilatese, erkek çocuklarını su topuna yollayın. içine kapanık olanlar için yogayı uygun görüyoruz. yaz kapmları bıdı bıdı diye devam ediyor. bu ne kadar ülke şartlarını bilmeden konuşmaktır. bırak çocuğunu yaz kamplarına yollamayı bu ülkede insanlar çocuklarını plaja yollayamıyor. otobüs, yiyecek-içeçek parası olmadığından. asıl sorun bu tür yayın yapanlarda.
(bkz: sanayi) bizim zamanimizda boyleydi.
her ikisi de birbirinden faydalı benim çocuk ikisine de gidiyor bir de ekstradan reiki dersleri alıyor. aynı hem koşup hem de obua çalan çocuk gibi...
yok artık biz abarttık ama kremasına abarttık bir de kekini kabarttık ülker magma.
eşinin boşanma sebebidir.**
Taşrada bu ikilem çocuğun kuran kursuna yollanmasıyla çözülmektedir. Hayat ne tuhaf çiçekler ve böcekler filan.*
çocuğun gelişim dönemlerinden bi haber olan, onun normalde sokakta yaşıtlarıyla futursuzca hava kararana kadar, üstü başı kirlenene kadar oyaması gerektiğini, çocukluğunu özgürce yaşaması gerektiğini unutan, çocuğu için en doğrusunu bildiğini sanan ebeveynin sarfettiği soru cümlesidir.
zamanında tekvando, kung fu ya yollamayan babaların çocukları büyüdü ve yoga su topu derdine düştüler.
-çocuğumu yogaya mı yoksa pilatese mi göndereyim
+topun üstünde bağdaş kurup oturabiliyorsa ikisini aynı anda yapabilir.
söz sahibine, sen ilk kendini bir doktora götür diyesimi getirten laf.
(bkz: lan gora ya götüremedik ki yogaya nasıl götürelim)
çocuğunun gelişimi için hiç araştırma yapmayan ve sonsuz bir güvenle uzmanlara başvuran birey.ya ne gerek var pilatese falan hem basketbol,voleybol,tenis daha çok geliştiricidir.
eşinden 2 haftada bir aldığı 3 tl yi bulgura mı yoksa patatese mi versem daha iyi diye çocuklarını düşünen kadının aksine oldukça anlamsız bir ikilimde kalan ebeveyndir.
kocaya gönder kocaya denilesidir.
o çocuğu pilatese ya da yogaya götüreceğine, çıkarttığın yere sok denilesi kadındır.
hükümet milletvekili türbanlı eşinin yeni duyduğu terimlerin kafasını karıştırmasıdır.
benim oğlan yoga esnasında plates yapıyor
harbiden oğlan.
iktidarsız bünyelerin tasarrufudur.
yok efendim topun üstüne cıkacakmışta, yok veya ellerini cetvelle dövülecek pozisyonda tutacakmış da saatlerce beklicekmiş hiç bisey yapmadan. yani evin işlerini kim yapacak, ütü, yemek, bulaşık vs ben mi yapıcam. * *
yoga kafa açar.
kızsa pilates uygundur erkekse ikisinden birine gideceğine at ayaklarına betonu salla denize.