bugün

Haksız velidir. Saçma sapan bi velidir.
haklıdır. Herkesin kendine ait bir görüşü vardır, bunu da kimse engelleyemez.
yıllarca çocuğuna açık öğretmen gelmiş velileri hiçe sayan velidir.

o öğretmen hakkıyla layığıyla işini yapıyorsa geriye söz söylemenin dingoluk olacağı durumdur. (bkz: dingoluk)
çocuğuma örtünmeyen bir öğretmen ders vermesin diyemeyen veliden ne fazlası vardır merak ettiren veli.
Görüşü farklıdır. Saygı duyulmalı.
özgürlüğü kadınlar için değil, kadınlara kolayca ulaşabilmek için isteyen velidir. bir halt olmaz ondan.
Çocuğunu okula değil de 'mekteb'e yolladığını sanan veliden duyulabilecek bir laftır. Çocuk orada altı üstü eğitim alacak. Örnek rol olayına gelirsek, iyi öğretmen çocuğa karakteri ile örnek olur, giyimi ile değil.
Eğitim ve eğitim psikolojisi konusunda bilgisi olmayan insanların öğretmenlere karışması da salakçadır ayrıca.
Ateist öğretmenler işsiz kalabilir bu mantıkla.
isteyen kadar istemeyende haklıdır. Normal olandır.
mevzu bu noktaya geliyorsa eğer ben de mesela veli olursam bir gün çocuğuma; inançlara saygısı olmayan yobaz öğretmen istemem, şiddet yanlısı öğretmen istemem, ezberci eğitim uygulayan öğretmen istemem, ırkçı öğretmen istemem, hoşgörüsüz şefkatten yoksun öğretmen istemem, faşist öğretmen istemem, din konusunda cahil ve bir o kadar da bağnaz öğretmen istemem, ahlaksız öğretmen istemem vs... ama param yoksa maalesef çocuğumun devlet okulunda bu tür insanlara katlanmak zorunda kalması muhtemel. param varsa istediğim gibi öğretmenlerin olduğu bir özel okula gönderirim çocuğumu. bu velinin de yapabileceği tek şey bu. ama yok ben devlet okuluna gönderebiliyorum sadece diyorsa, susup oturacak. çünkü seçme hakkı yok. nasıl ki insanlar yıllarca çocuklarını hoşgörüsüz, din düşmanı kemalist ideolojilerle beyni yıkanmış psikolojik sorunları olduğu açık olan öğretmenlere emanet ettiyseler o da edecek.
haddini fazlasıyla aşmış olan asıl yobazın ta kendisi bu veli, bu milletin öğretmeni üzerinden bu milletin dinini istemiyorsa çocuğunu alıp Amerika da çin de falan okutmalıdır.

Allah ın emrettiği şekilde kapanmış bir Müslümana, Müslüman olmasan bile tek kelime edemessin, işine gelince herkes özgürlükçü bu memlekette işine gelmezse "biz istemiyog", yok öyle iş "sana ne" ve "sen kimsin" diye sorarlar adama.

başörtülü bacılarımızı, yüzde doksan dokuzu Müslüman denilen bu ülkede nerdeyse bir asır dışlayan zihniyet yıkılmaya mahkumdur.
zeki bir velidir.
Kendisini cagdas dusunceli , medeni bir insan zannederken fikir olarak yer küreyi boylamıştır.
Tercihine karisilmamasi gereken velidir.
Cocugunun kaydini baska bi okula aldirmasi gereken velidir.
her türlü hakareti sıralayabileceğim velidir. sana ne ulan öğretmen baş örtülüyse. ya da sana ne ulan öğretmenin başı kapalı değilse. sen çocuğuna verdiği eğitime bak koyduğumun godoşu şeklinde özetliyorum bu veliyi.
insanları dış görünüşü ile yargılayan velidir. gereksizdir.
Tutarsızdır.
Türkiye'de pek çok kez kendi veledini katleden, ilerici ve çağdaş öğretmenleri de tanıdık, gördük. insanları görünüşüyle yargılamak kat-i sûretle kabul görülemez. Bırakın da bu laga lugalı tabirlerinizi, insanlar işlerini yapsın. Sizin gibi zihniyetler yüzünden bu ülke iki gıdım ilerisini göremiyor. Çok rahatsız oluyorsanız, başka ülkeye taşının arkadaş! Daha çağdaş (!) eğitimcilere sahip yerler keşfedin. Buradan böyle atıp, sallamak bedava nasılsa. Efor da harcamıyorsunuz ya hani. Kaybettiğiniz bi mgb'larınız. Yazık size. *
Başörtülü kadinlarin cepheye mermi tasiyarak kurtardigi bir ülkede de yasamasin lütfen...
olmamış velidir.
ayrım yapan velidir, ayıp ediyordur.
herkesin hayatına kimse karışamaz. ha nasıl karışamaz. ben bu şekil giyinirim, bu bayan şu şekil giyinir. şu, şu şekil giyinir.
hiç kimse kimseye karışmaya bi hakkı yok. özgürlüğü bidir. haa başörtü kurban oldum ya resulallah tan gelebilir amma lakin ki öyle değildir.

eyyorlamam bu kadar
erkek bir öğretmen bul o zaman gerizekalı diyerek uzaklaştırılır. bu ne salaklıktır. sen bunu dersen yarın biri de çıkar; başı açık kadın bir hakim gördüğünde ben davamın gayri müslüm biri tarafından görülmesini istemiyorum der, biri çıkar ben dinsiz doktor tarafından tedavi olmak istemiyorum der.
kabullenin lan artık. sizin çağdaş, munhasur dediğiniz medeniyetlerde; türbanlı öğretmen de, avukatta, doktor da var. ee hani siz batılılaşma peşindeydiniz.
veli değil delidir.
"Cocuguma basi acik ogretmen istemiyorum." Diyen kisiden farki olmayan insandir. Ikisi de yobazdir.