bugün

Zamanda geri gidip yeniden çocuk olabilseniz yapacaginiz ilk şey.

ben sevgilimi bulup onun küçücük ellerini öper mis kokusunu içime çekerdim. deniz kokan saçlarına kafami yaslar ağlardım usul usul. Sorarsa düştüm dizim uf oldu aciyor ondan derdim. Onunla evcilik oynardım sonra. Ne isterse yapardim. Hic birakmazdim ellerinden. Kovsa bile gitmezdim. Tek bir anini bile kacirmak istemezdim. Biz büyüyünce birbirimizi cok sevicez derdim. Gülümserdi muhakkak ve gülümsemesi yine aynı olurdu eminim.
kafama sıkar paradoks yapardım.
Abime sarılırım, çok özledim.
Boncuklu tabancayla sevmediğim çocugun odasının camına sıkmak.
Dedemle konusurdum...
Okula gitmemek için direnir, hayatımı çalışıp başarılı olmak için harcamaz gezgin olurdum en azından şu sisteme kafa tutmuş saygın biri olarak anılırdım.
Çocukluğuma dönebilseydim eğer eski benligimi isterdim.
Yine babamın gurur duyduğu küçük kızı olmayı, her işi başarıyla yapıp göğsünü kabartan minik kızı olmayı isterdim. Beni yeniden eskisi kadar cok sevmesini sağlayıp asla şimdilere gelmemeyi sağlardım.
Ama sanırım büyüdükçe bazı şeyler değişiyor ve yerine gelmiyor.
Çizime başlamak.
Anneanneme sıkıca sarılmak, çünkü çocuk yaşta kaybettim.
Yağmurun saçını çekip ona vurmak yerine daha insancıl yaklaşırdım kız oyuncu oldu be aga... hem parayı gondikliyor hemide daş gibin gız ben sümüklü yağmur diye saçını çekerdim şimdi bölüm başı araba parası alıyorum aliminyum.
Bir dakika bile düşünmez kafama sıkardım. Çoçuğum sonuçta günah falan olmaz sanırım.
"tadını çıkar" derdim
"tadını çıkar. ileride herşey boka sarıyor"