bugün

senden sonra kirlendi dünya.
Kendine bir yol seçmeliydin. 1 den fazla hedef koyarak çoğu hedefine ulaşamadın.
Senden bir bok olmadı.
Fırlatmanın tekiydin.
götünü kaldır, üşengeçliği bırak
basketbol'a sakın ara verme, gidebildiğin yere kadar git
dış görünüşünü fazla takma, ileride az biraz adama benzeyeceksin
Yine kaçıp gidelim mi?
Erik ağaçlarının bağların arasında kaybolalım mı?
Gün geceye dönerken tekeri patlamış bisiklet yanında tıpış tıpış gidelim mi uzaklardan annemin koynuna?
Yeteneklerine daha çok önem vermeliydin. Anne ve babanı memnun etmektense istediklerini yapmalıydın. Arkadaşların gülüp eğlenip çocukluğunu yaşarken sen aşk acısı çekmemeliydin. En önemliside herkesin bir gün hayatından çekip gideceği gerçeğini kabullenmeliydin. Neyse tecrübe oldu sana. Küçüktün. Kendin için doğru olanı birisi seni yöneltmeden bulamazdın. Önemli olan şimdi nasıl olduğun ve geçmişinden ne kazandığın. Doğruyu kendin bulabilirsin artık. O yüzden kendini geçmişini düşünerek üzme.
millet kumdan kaleler yaparken sen niye kocaman adamlar gibi oldun ki? bok mu vardı? doya doya niye yaşamadın o güzel yaşları?
O masum ve temiz dünyan ne kadar güzeldi. Sanırdın ki hep öyle devam edecek.
Yaşadıkça gördün ne kadar büyüdüysen her şey bir o kadar kirlendi,temizliğini kaybetti...
Ah güzelim, pamuk şekerim benim. Doya doya koş oyna her anının tadını çıkar. O kadar mutlu ol ki geriye dönüp baktığında içinde hiç ukde kalmasın. Aydınlık tarafım sen ol ki ben de sana bakıp mutlu olabileyim.
istemeyi öğrenmesini söylerdim.
bir şeyi istemeden gelmesini beklemek aptalca aptal çocuk.
Kimseye güvenme.
Hayır demek ya ben ortaokula kadar hayır diyemedim doğru düzgün herkes çoçuğuna öğretsin hayır demeyi amk neyse ailevi travmalara girmeyelim.
daha çok gülmelisin derdim.
Sakın büyüme.biz büyüdük ve kirlendik dünya.
Lan velet büyümeyi bu kadar çok isteme.

Büyümek sandığın gibi iyi birşey değil.
Arkadaşlar gelmeyin, yolun sonu bombok bir yere çıktı.

Net bu.
keşke biraz daha çocuk kalsaydım lan be demek isterdim.
anne- baba kavgalarından etkilenme.
asla ama asla cuhapeli olma derdim. evet hatta net ötesi...
Herkes gibi sen de gittin.
Okuldan kaytarmaya çalışma, güzel günlerin tadını çıkar daha hiçbir şey ciddileşmedi.
ana- baba kavga tiyatrolarına gül geç ve üzülme.
Pokemon tasolarına sahip çık.
utanma kızım, utanılacak bir şey yapmadın. utanma. herkes gibi biriciksin. özelsin. öpüyorum saçlarından. canım kızım.

Edit: çok duygusalım yaa. Keşke sarılabilsem, öpebilsem.