bugün

temmuz ayından itibaren kanal d de başlaması düşünülüyormuş.

http://www.gercekgundem.c...izi-kanal-dde-277250h.htm
yağmur atacan havuç rolünü üstlenecekmiş.
4. Kez başlayacak olmasıdır. 2010-2012 arası iyi kötü tutmuştu ama 2014 yılındaki hiç tutmamış ve haliyle erkenden final yapmıştı.
Ben de bunu bekliyordum. Ah diyordum bir başlasa da izlesek. Şu çocuklar bir duysa artık ya... Ölecez gidecez hala duymadılar.
amk kaygısızlar dururken bu y.rak kürek dizinin başlaması ne kadar acı...
'Osmanlı geri gelecek' diyenler geldi aklıma.
sevindiren bir haberdir. ben şahsen bu diziyi izleyince gayet eğleniyordum. yine eğlenirim. efsane dizi lan.
Yuh dediğim durumdur.
torunlar duymasın olarak yayınlansın bence. çocukların duyacak hali kalmadı hepsi 35 yaşına geldi çünkü.
Sevindirici haberdir. Ülkedeki komedi namına çekilmiş elle tutulur dizilerin başında geliyor çocuklar duymasın.

2000in başlarındaki çok sevilmiş, haluk ve ailesi ailemize kadar girmişlerdi. Hele de meltem'in feminist tavırları kadınları bilinçlendirmeye zemin hazırlamıştı.
2010lu yıllarda yalnızca oyuncuların değişimleri ilgimizi çekmişti ondandı seyredişimiz. Senaryosu yeterli değildi. Diziye sonradan dahil olan egeli tayfa tam bir fiyaskoydu.
2014 yılındakinde mekan değişimi olmuştu, yardırgadık haliyle ama eğlencesi öncekilere göre gayet iyiydi.

Yalnızca basit bir komedi de değildi çekilenler. Her bölümde bir sosyal mesaj vardı. Ayıla bayıla seyredilen absürtlükleri komedi diye önümüze koydukları yapımlardan hayli uzak. Yani mantık çerçevesinde de komik olunabiliyor demek.

Haluk rolündeki Tamer Karadağlı karizmasından ve oyunculuğundan hiçbir şey kaybetmiyor. Gittikçe yıllanıyor adam.
Umarım beklentileri karşılar.
gene izleyeni olacak dizinin başlamasıdır. çok kafa yormayan sakin diziler ülkede izleniyor. sadece çok fazla kamu spotu tadında hareketleri oluyordu o sıkıcı. evet.
televizyonda bu tür aptalca şeyler oldukça bizim aptal nesil var olmaya devam edecek.
Selami yoksa hiç başlamasın dedirten haberdir. Zero light selami tadını vermedi.
televizyon aptal kutusu olduğu için normaldir.
2000li yılların başında yayınlanırken baya çocuktum ben. şimdi 30 yaşındayım ve büyük ihtimal havucun ablası benle yaşıttır. çocuğu mu kaldı olayın?
ilk bölümün 10. dakikasında final yapması temennisiyle.
Bu dizinin oyunculara olumsuz bir etkisi oldu: herkes bu dizide oynadığı rol ile bütünleşti. Hatta vatan şaşmaz da bu durumdan çokça şikayetçi olmakta. Durum böyle olunca oyuncuların farklı dizilerdeki rolleri pek tutmadı. Özgür ozan ın arka sokaklarda canlandırdığı hüsnü karakterinde bile selamiden esintiler var farkındaysanız. Havuç'un survivorda oynamasına şaşırdık. Veya gönül'ü görünce kocasına her sözünü geçiren bir insan aklımıza geliyor nedense. Şükrü gibi iriyarı yüzünde yarık olan biri bile aklımızda aklı bişeye çalışmayan kalın kafa olarak kalmış. Emine nin bikinili fotoğrafları örneğin... böyle sayar gider. Bu durum dizinin oyuncu kadrosunun her defasında geri toplanmasında büyük kolaylık sağlıyor.
inşallah yine Meltemle Haluk'un battaniye altına girip meksika dalgası yaptığı gibi saçma saçma sahneler yoktur.
televizyon izlemeyi birakip kitap okumak için bir nedenin daha var artik..