bugün

görsel
http://www.cezmikalorifer.../video/izle.php?id=712063 şöyle bir şeydir.
Bunu yapanlara gülerek ve şaşırarak bakmama sebep olandır. Çocuk dilinde konuşma, garip hareketler...
Dünyanın en eğlenceli şeylerinden biridir. Hele de çocukları çok seviyorsanız.
her yetişkin insanın yapamayacağı bir eylemdir. yapanlara kocaman bir tebrik gönderirim, onlar en az o çocuk o kadar tatlıdırlar gözümde. bir çocukla çocuk olan bir yetişkin belki de çocukken bir yetişkin ile büyük olmuştur, kimbilir.
çocukla büyük kalmayı tercih ederim. öyle daha sevimli oluyoruz.
çocuklara da yazık.
yerine göre güzel bir eylem.

bir de konuyla alakası yok ama aklıma geldi. çocuk takliti yaparak konuşan bayanlar azalarak bitsin.
ideal anne veya baba olduğunuzun en güzel göstergesidir.
çok zevkli. hakket çok zevkli. off ya mükemmel bir şey. ikisinin de ahenkle dans ettiğini görmek keyif verici. özgürlük işte bu. serbest olmak bu. off mükemmel bir şey. insanın mıncırası geliyo. çok tatlı onları oynarken görmek ya.

görsel
Cinsel huzursuzlukları yok eder çocuk daha cinselliği bilmez daha çünkü en aşağı biraz huzurdur.
sevmediğim kötu huylardan.
Şahane bir eylemdir. Çocuk eğlendiğinde yüzünde oluşan gülümseme paha biçilemez.
Sürekli yapılan, keyif alınan ama bazen de sinir bozucu olandır.

+ araban ( uzaktan kumandalı) çok güzelmiş. Ben de oynasam mı?
- dayı koskaca adamsın. Gülmezler mi sana?
Lan pezevenk! vermem de olsun bitsin niye gömüyon?..
emmi kızının sizi eyelinear ile boyaması, sizin yüzünüzü bir tuval olarak kullanmasıdır. en son allık ile girişince jokere dönmemek için allık alınır elinden gıdıklanmaya başlanır.

velet ile velet olmaktır.
belki bazen. Ama Çocuklar ile vakit geçirirken yetişkin kalmak, saygıyla yaklaşmak çok daha ihtiyaçları olan bir şey.
insanın içini yaşama sevinci kaplayacak durumdur. En büyük şanslardan biridir, değerlendirin. Bu iyiliği kendinize yapın. Çocuk ise birey olarak var olduğunu, kendisinden büyük biriyle oynadığında hisseder. Çok önemlidir, özgüven kazanır.

Kazan kazan mantığı. Duygusu ise tarifsiz.
Benim yaptığım eylem. Bizimkiler sen çocuk musun ya da niye çocukla çocuk oluyorsun diyorlar ama ben seviyorum çocukla çocuk olarak eğlenmeyi ne yapayım. Çocukla 5 çayı mı yapıp dedikodu mu edeyim çocuk olacam tabi.