bugün

kokpit programından dolayı, hep pilot olmayı istedim. Uzuuun ve sıkıcı reklamları izlemediğim halde, pazarlamacı oldum. Buna da şükür.
çocukken her çocuk gibi pilot olmayı çok isterdim, büyüdüm genetik mühendisi olmayı istedim, şimdi dış ticaretçi ne demekse artık ondan oldum.
inşaat mühendisi. olduk da. akıllı çocukmuşum vesselam astronotluktur falan hayal alemlerinde uçmuyomuşum.
pilot olmak isterken mühendis olduk.

renk körlüğünden ötürü geçemedik.
Pilot
Doktor
Futbolcu bu üçü dışında pek meslek bilinmezdi..
pilot, asker, subay, doktor, avukat.
futbolcu. yilan hikayesi dizisinin etkisiyle polis olmak istedigim donemler de olmadi degil ama.
sadece televizyonda abartılmış olarak izletilmiş mesleklerdir.

itfayeci, polis (buradan amerikan sinemasına selamlar), doktor, avukat (buradan amerikan sinemasına selamlar), süper kahraman (buradan ame. aman anladınız işte), ha bir de uzaycı (artık ne demekse)
Milletce ne manyak olduğumuzu okudum,ulan memlekette hic hemşire,garson,falan tarzı meslek sahibi olmak isteyenler yokmuş,astronot nedir aq ya ne yedirip icirdiler size,ama bizim jenerasyonu hep bu cernobil kazası etkiledi daha da birşey demiyorum.
savcı. büyük düşünmüşüm.
dansöz...
Arkeolog.
unicorn bakıcısı olmak isterdim.
brokerlik.
itfaiyeci.
psikolog olmak isterdim, amacima ulastim, umarim herkesin basina gelir.
bakkalci... yani cocukluk akliyla bakkal teyze.
Banvitci olmak istiyordum. Hayir hayir yanlis okumadiniz. Yakin akrabamiz olan bi abim Banvit"te calisirdi. E evinede bol bol hamburger, doner, cart curt falan getirirdi. Cocuk akli iste
sinemaya düşkün olduğumdan oyuncu olmak isterdim hep görsel
pilot. vallahi başka birisi yazmış duygulandım lan..
Kuaför.
Hep kuaför olmak isterdim. Sonra opera sanatçısı olmaya karar vermiştim..
Yazılım mühendisi olmak isterdim hep.. ama hemşireyim.
doktor olmak istiyordum. çok alakasız bi yerdeyim şuan.
moda tasarımcısı olmak isterdim.
Mimar.
sonuçta olmak istediğim oldu.