bugün

Emre Aydın.
John cena, ismail yk, hades, perihan anne, yunurcakta oynayan saat gibi görünen halı üzerinde bacaklarını deli gibi oynatan kız.
(bkz: selena)
(bkz: hades)
(bkz: burak kut)
(bkz: ismail yk)

Zor zamanlar geçirdik babacım.
(bkz: Erkin koray)
(bkz: barış manço)
(bkz: burcu güneş)
Kivanc tatlıtuğ ve o simdi askerdeki yakışıklı adam arda miydi ismi sonradan hastalandı tabi çok üzülmüştüm . Yakısikli adamdır kendisi .
ünlülere değilde ünlüler ile özdeşleşmiş kıyafetlere hayrandım ben.

kenan imirzalıoğlu'nun deli yürek dizisininde giydiği palto
sadettin teksoy'un sarı yağmurluğu
uğur dündar'ın fenerbahçenin yendiği haftalarda taktığı sarı gravat
nejat uygur'un sahnesinde giydiği çubuklu pijama.. gibi.
Grup tokio. Hiç bir şarkısını dinlemedim ama deli gibi hayrandım.
Hakan Peker ve Mustafa sandalı severdim. Zaten beni hep hakan pekere benzetiyorlardi.
Selim gulgoren.

Aynı dizide rol aldığı kızın kafasını kesip kendi kafamı koyup msn profili yapmisligim var. Rezil bir çocukluk geçirdim allah affetsin.
Benim (bkz: ceza) idi. mamını mamını maykrofon şov mikrofon şov. Teşekkürler.
Miley Cyrus, Hannah Montana'da ne de masumdu öyle. Güleryüzlü, ponçik. Sonra daha da ünlü oldu. Ve sonra...
(bkz: mustafa sandal)

Çocukken televizyonda onun şarkıları çıksın, onun gibi dans edeyim diye az beklemiyordum televizyonun başında gözlerimm yaşardı.

"onun arabası var güzel mi güzel"
"şoförü de var özel mi özel"
"bastımı gaza gider mi gider"
"malesef ruhu yok"
"onun için hiç mi hiç şansı yoook"
(bkz: Ricky martin)

Küçükken hastasıydım. Özellikle maria Şarkısını her dinlediğimde kendimden geçerdim. Bilenler vardır, kitap klasörü olurdu eskiden. Şimdi var mi bilmiyorum. Onun üstünde kocaman posteri olanı ile okula gider gelirdim. Hatta cosmos gunah yazmasın, idolümdü kendisi. Onun gibi olmak isterdim.
Sonradan gay falan çıktı tabii.
(bkz: Hakan Peker) di ama çok küçükken, 5,6 yaşları. Bence hala yakışıklı orası ayrı.
haldun dormen ve rutkay aziz.
Halen onlara ve karakterine aşığım.
Ben küçükken yıldız tilbeyi çok severdim. Şarkı sözlerini anlamazmışım ama danslarını seviyodum. Ama kuzenim yıldız tilbeyi sevdiğim için benimle dalga geçmişti bende sonrasında kim sorarsa sorsun söylemedim yıldız ablayı sevdiğimi.
Barış manço , kendisine hala hayranım .
Işıklar içinde uyu güzel insan .
Miley cyrus...
(bkz: cher)

hala hayranıyım.