bugün

Unicef raporlarının gösterdiği güney asya ülkelerinde daha yaygın görülen korkunç gerçek.

insan ticaretini Çocuk odaklı ele alınan palermo protokolünü bölgede her ülkenin imzalamamış olmasıda trajediyi büyüten en önemli sorumsuzluk.
Tempo dergisinin piyasaya çıkan sayısında, her ay 20 bin Türk erkeğinin çocuklarla seks için Tayland’a gittiği belirtiliyor

http://www.haberler.com/c...land-a-gidiyorlar-haberi/

http://www.hurriyet.com.t...yland-a-gidiyorlar-228764
gambia kadın sex turizmi açısından en önemli ülkelerden birisi. ingiliz ağırlıklı olmak üzere batılı beyaz kadınlar gambiya ya giderek siyahi genç erkeklerle birlikte olmaktalar zamanla bu genç erkeklerin yaşı 10 yaşına kadar inmekte pis fantazilere erkek çocuklar köle olarak kurban gitmekteler. Çevre ülkelerden yüzlerce küçük çocuk kaçırılarak bu tür faaliyetlerde kullanılmakta.

edit: eksileyen şahıs neyi eksiledi anlamış değilim. Küçük çocukların köle yapıldığının duyulması bu konuda bir duyarlılık oluşması zoruna mı gidiyor ? Köle olan çocukların çocukların büyük çoğunluğunun müslüman olmasından dolayı mı entry me eksi veriyorsun?
gerçekten yazık!

ayrıca:

Dünyada
0-18 yaş arası çocuk nüfusu
3 milyar 50 milyon

1 milyar 900 milyonu 15 yaşından küçük.
500 milyon çocuk ise henüz 3 yaşını aşmamış.
Her 100 çocuktan 6’sı 5 yaşına varmadan ölüyor.
Gelişmekte olan ülkelerde 5-14 yaşlarında 200 milyon çocuk mutlak yoksulluk düzeyinin altında bulunuyor.
Dünyada 30 milyon civarında AIDS’li yaşıyor.
Dünya genelinde çocukların yüzde 71’i temiz su içebiliyor.
Okul çağı içinde bulunan 135 milyon çocuk okuma-yazma bilmiyor.

1987 ve 2007 arasında 1 milyon çocuğun organları çalınmış.

Batı ülkeleri için yoksul ülkeler, çalınarak temel organ sağlayıcı konuma gelmiş.

son on yıl içinde 2.5 milyon çocuk savaşta öldü
50 milyon çocuk köklerinden koparıldı sahipsiz kimi sex kölesi kimi organ kaynağı kimi asker yapılıyor
300 binden fazla 14 yaş altı asker aktif olarak savaşıyor
bu çocukların büyük çoğunluğu müslüman çocuğu

belki de en acısı ne biliyormusunuz bu savaş yüzünden kayıp olan yetim kalan müslüman kızları çocukları aids olmaktan korkan batılı piçlere pazarlanıyor bakiredir hastalığı yoktur diye ( bunlar için ben içimden kan ağlıyorum ama birileri bunları sıradan şeyler zannediyor)

lanet adam geliyor masasında oturuyor ve eksi veriyor.
tayland'dır.
E nerde bu ensar Vakfı kınayıcıları? Bir orospusunun yüzünden tüm islam alemini linç etmeye çalışan ergen sürüleri! Bu adamlar da aynen meydanlar da çocuk istismarını kınayan, vicdanlı kişiler olarak görünüyorlar. Sizler de bu orospusuların filmlerini izlediğiniz için onları kınamıyor olmalısınız. Sizin vicdanınız kurumuş. Her neyse zaten böyle omurgasız olduğunuzu çok iyi biliyordum.
O çocuklar ilerde mafya babası veya fahişe olduklarında kimse sebebini alt kokenini araştırmaz, kimse çocukların yetiştirilme tarzına bakmaz.

Amlarına koyayım amlarına...
Fazla para insanı yoldan çıkarır. Turkiyedekiler parasız ve yolsuzdur. Pisklik turizmdir.
Dünyanın neresi olursa olsun iğrenç bi şey bu . Ensar'a laf edenler nerede diye soran maludaların aklı fikri bu kadar . Müslümanlar yapınca kınanmıyor bu olaylar .insanlık önemli .
Allah yapanın da çanak tutanın da belasını versin.
Bu kadar alçak olabilen insanların müslüman, avrupalı budist farketmeden etnik ve dini kökenleri bir yana şerefsizliklerinin içlerinden, doğuştan gelen birşey olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bu insanları öldürmenin hiçbir sakıncasını göremiyorum. Yaşamayı hakketmiyor bu o.çlar
Mahalleli olunca ölüm sesleri yükselirken, okyanusyadaki çocuk çocuk değil galiba artık.
Sex kelimesinin bulunduğu bir kelime grubunda çocuk kelimesini görmek bile iğrençken bunun turizmini yapan insanların allah belasını versin. Ulan çocuk ya çocuk. Nasıl bir döl israfısınız aklım almıyor. Ben bir anaokulu öğretmeniyim çocuklarımın kılına zarar gelse içim acıyor siz nasıl o masum yavrular üstünden kirli düşünceler kurabiliyorsunuz. idam bunlar için ödüldür. Bu sapık zihniyetlerin çükleri ayda bir narkozsuz kısa kısa kesilmek suretiyle ömür boyu acı çektirilmeli.
Edit: bunu kim neden eksi oylar?
Mide bulandıran turizmdir.
Çocuk ve seks kelimelerini aynı cümle içinde kullanmak bile, insanlığımızdan utanmanıza neden olmalı.
Batsın bu dünya!!!
çocuk bunlar, çocuk. vicdan aldırma ameliyatı yaptırmak lazım böyle bir şey için. söyleyecek laf bulamıyorum. umarım kendi pisliklerinde boğulurlar.
güncel Önemli Başlıklar