chp zihniyetidir. çocuk parkı'nı ışid cephaneliği zannettiler herhalde. kaydırak var, tahterevalli var, ne olur ne olmaz. ata'ya bir zarar verebilir belki. boş beleş zihniyet diyoruz inanmıyorlar. allah ıslah etsin.
vandallık kanlarında varsa demek ki.
şimdi de peygamber efendimize saldırarak atasını koruduğunu sanan

güruhtur.
tbmm'yi atatürk asker elbiseli resmini indirerek koruyan kadar, rize'de ataürk anıtını indirip çay bardağı koyan kadar komik değildir.
'değer'e değer veren gruptur. her şeyin ideolojiden ibaret olmadığını bilen gruptur. ülke denilenin, yönetenlere değil halka ait olduğunu bilen gruptur. iyi ki var olan gruptur.
gezi parkında meseleyi sadece 2 ağaç zanneden salak kesimin bu olayı doğru anlamasını beklemek yersiz olurdu. Beyin bedava ama kullanmıyorlar.
ankaradaki ensarcilari uzen gelismedir. zannedersin ki cocuktur parktir umurlarinda tek dertleri zipirlik..
bu ülkede kola dökerek israil e akıllarınca ders verenler de maldır o zaman.
Atatürk' ün korunmaya ihtiyacı yoktur. Milyonlar tarafından, sevgi saygı ve hürmetle korunmaktadır zaten.
Çocuk parkı ise, dünyanın en masum, en saf, görüntüsü en hoş şeylerinden biridir.
Lakin herşeyin bir usulü ve adabı vardır.
Anıtkabir, saygı ve sessiz bir edayla yapılan kabir ziyaretleri gibi kutsaldır ve adabı vardır.
Anıtkabir' e çocuk parkı yapmak, Zincirlikuyu mezarlığına ya da Karşıyaka mezarlığına, çocuk parkı yapmak kadar gereksiz ve hoş olmayan bir durumdur.
Siz siz olun, çocuklarınıza, nerede, nasıl davranması gerektiğini anlatarak büyütün.
Bir senfoni konserinde, bir kütüphanede, bir cenaze töreninde veyahut bir söyleşi dinlerken, daha da önemlisi bir kabir ziyaretinde, nelere dikkat etmesi gerektiğini, her ortamın bir kuralı ve kaidesi olduğunu anlatın.
Yoksa ebeveynleri gibi, kutsal sayılan mekanlarda, " ne var yeaaa, abartmayın " deme cüreti gösteren hadsizlerden olurlar.
Aman haaa... Dikkat edin...
ulan siz ne kadar ahlaksız, saygısız, vefasız değer kıymet bilmeyen geçmişine saygı göstermeyen insanlarsınız yazık size bu ülkenin kurucu değerlerine bu kadar rahatlıkla hakaret edebiliyosunuz. yazıklar olsun böyle düşünen herkese.
anıtkabir' de kantin oluyor da çocuk parkı niye olmuyor? o kantinde oturup dinlenmek isteyenler için yanına çocuk parkı yapılması niye tuhaf geliyor? düşünsene şimdi sen kafeterya da çayını yudumlarken çocuğun da o parkta oynasın bunun neresi garip? şimdi bu çocuk parkından bile prim yapmaya çalışan chp zihniyeti atatürk'e saygısızlık yapmış olmadı mı? oldu oldu bal gibi oldu. yeri geldiğinde atatürk'ün salıncakta ki fotoğrafını paylaşır onun üzerinden de prim yaparsınız.

Edit: arkadaşın biri özetlemiş ama bende onun üstüne bişeyler daha yazmak istedim. Daha geniş bir açıyla bakalım şimdi orası mezarmış? (bkz: anıtkabirin tamamını mezar sanan chpli) Çocuk parkının orada ne işi varmış? Mezara abdestsiz de gidilmez kaçınız abdest alıp gittiniz lan? Ben hiç bir ziyaretimde ellerini açıp dua edeninizi görmedim. Kaçınız yanında Yasin götürüp okudu. Hani müslümansınız, bu olayda bile başı kapalı bir kadını seçip mesaj veriyor ya basınınız. (bkz: sözcü) böyle mi saygı duyuyorsunuz ataya. Hepiniz bilirsiniz anıtkabire okul ziyaretleri düzenleniyor ve çocuklar gruplar halinde alınıyor içeriye. Dışarıda bekleyen çocuklar sıkılmasın diye daha gösterişli bir oyun odası yapılmalıydı bana sorarsan. Bekleyen çocuklar keyifle beklesin tekrar gelmek istesin diye. Çocuklara böyle mi sevdiriyosunuz atayı. işiniz gücünüz siyaset amk. Atatürk üzerinden siyaset yapacak kadar alçaksınız.
Mhpli belediyr aliağa atatürk mahallesinde bulunan çocuk parkını söktü, şimdi ise orası boş arazi,
Kısacası aynı şeyi başka partili belediyeler de yapıyor.
Hangi parti yaparsa yapsın kınanması gerekir.
Tanımakis: bir güruh*.
Atatürk'ün korunmaya ihtiyacı olduğunu düşünen zavallı güruhtan çok daha haysiyetlidir, bunlar Atatürk'e küçücük beyinleriyle saldırırken zarar verebildiklerini düşünüyorlar herhalde, acıyorum bunlara, ayrıca sökülmesi saygıdandır sen ananın, babanın mezarının yanında Nasıl salıncak istemiyorsan bizde istemiyoruz, çocuk sallamak için Anıtkabir'e gelinmez.
cidden #anıtkabirdeparkistemiyoruz nedir arkadaş ya bu kadar mı çıktınız zıvanadan. çocuk parkı ulan bu çocuğun olduğu her yerde olur. anıtkabirde de olur. mezarlıkta da olur. cami de de olur. kabe de de olur. dünyevi şeyleri kutsiyet yüklemeyi bırakın. kafanızdaki putları yıkamadığınız için parkları yıkıyorsunuz.
Çocukları asker zihniyeti ile yönlendirmeye çalışan, çocuğun çocuk olduğunu unutan zihniyetin kabullenmek istemediği park. Aslında Atatürk çocukları sever ama bunlar neden sevdi anlamadım.
neden yapıldığı aşikar hala atatürkçüler bu konuda suçlanıyorsa suçlayan kişiler ya çok saf ya da ıq seviyeleri çok düşük demektir. bana kalırsa ülkedeki tüm putlar yıkılmalıdır. en büyük put olan tayyip ise apo ile birlikte asılmalıdır.
O parkta oyun oynayacak yaştaki Çocuklar anıtkabir'e atatürk'ü ziyaret ettiklerinin bilincinde ve ağırbaşlılıkla geliyor.

Hiçbirinin herhangi bir hamburgercide ya da avmde bulunabilecek düzeyde ucuz oyuncaklarla oynama ihtiyacı duymadığından eminim.
Burada amaç çocuklar değil, anıtkabir arazisini de atatürk orman çiftliğine yapıldığı gibi tırtıklayabilmenin önünü açmak.
Lanet olsun milli değerlerimize göz diken vatan hainleri ve onların koyun sürüsüne.