bugün

(bkz: sezeryan ile sezaryen arasındaki fark)
(#1083275)
halt etmenin daniskasıdır. ben şahsen bizzat kendimden biliyorum ki başak burcu olmak son derece güzel bir şeydir.
(bkz: burçlara inanmam burçsuz da kalmam)
hayatını burçlara göre yaşayan mal'ın nacizane mallığıdır!
bre mal; burdan sana sesleniyorum!
eğer bir gün çocuk yapmaya çalışırsan , aklından böyle bir mallık geçerse , ki ben çocuğa acıyorum onun suçu yok ne de olsa , ve eğer çocuğunun başak burcu olmasını istemiyorsan ;
doğumun 9 ay 15 gün gibi ortalama bir süre içerisinde gerçekleşeceğini ve bu sürenin birkaç gün , olmadı birkaç ay oynayabilecek bir süre olduğunu düşün ve o boku öyle ye e mi biricik malcığım...
yani neymiş?
başak burcu hangi aylara geliyorsa * , ondan bir 15 ay * öncesini hepsalıyoruz , ondan sonra icraata geçiyoruz...
çocuk da sezeryanla doğmak zorunda kalmıyoooooooooor...
ha ha ha *
o anneden dogan çocuk için başak burcu olmaktan daha ciddi bi sorun vardır:annesi!
bide buna ses çıkarmayan baba varsa zavallı yavrucak demekten baska elden ne gelir.
madem basak burcu kocandan çok çektin niye ondan çocuk yapıyosun, çocugu aldıracagına kocanı boşa dedirten inanılması güç ama bolca yasanılan durumdur.
(bkz: Burçlarla kafayı sıyırmış tip)
çocuğun aslında ne kadar şanslı olduğunun daha doğmadan anlaşıldığı durum. zira böyle bir şeyi düşünenlerin aile kavramıyla bağdaşmadığı aşikar.
(bkz: çocuk x burcu olsun diye erken doğurmak)
başak burcu kız doğarsa sorun büyük, erkekse sorun yok.