bugün

Muhtemelen hayatında hiç çiğ köfteyi tatmamıştır. Eğer kişi sevgilinizse hiç çekilmez. Beraber çiğ köfte yediğiniz insan bambaşkadır. O kişiyle olur.
hayat damarlarından biri kopmuştur.
Severim ama fazla yemem. Ancak hiç sevmeyen insan hayatı bilmez be.
Çiğ köfte sevmeyen erkek = Ağır ılıktır.
gidip ömrünün sonuna kadar tuzsuz haşlanmış brokoli yemesini temenni ettiğim insandır.
basurdan geberen insandır.
işin sonrasını da düşünenen tedbirli insandır. çiğköfteden sonra mide ve sindirim sorunlarının yaşanması kaçınılmazdır.
Midyeyide sevmeyen insandır.
aciya karşi rahatsizliğim var. terliyorum, kizariyorum ama seviyorumda çiğköfteyi. hele ki tatlises te yedim bir kere dakikada 8 pecete harcadim, yüz rengimde kipkirmiziydi ama o tat bambaşka.
samimiyetsiz insandır.
anlaşılması güç insandır, yazıktır ellemeyin garibi.
Sabah akşam otla beslenen insandır.
acı sevmeyen insandır.
cumlede gecen ve onundeki sifati bizzat tasiyan insan. bu kisi benim. evet sevmiyorum , sevemiyorum ve bunu acik acik haykiramiyorum , yadirganiyorum.

abim cigkofte manyagidir isten donerken her aksam bi kilo cigkofteyle gelirdi eve. o siralar tivitre denen mecrada cigkofte candir yeaaa diye viyaklayan ergenuslar yuzunden suru piskolojisine girmisim seviyorum diye geciniyorum. ama iki tane yiyince tikaniyorum yok gitmiyor. hele dürüm olunca daha da yiyemiyorum. oysa ki abim oyle mi ? acimiyor, atiyor lavasa cikofteleri yumuduk elleriyle yumrukluyor basiyor aciyi dunya umrunda olmadan mideye indiriyor ergenlerin ilahlastirdigi o cigkofteyi. tek evde olsa bu durum iyi, arkadaslarla disari cikiyoruz aciktik mesela nereye gidelim ne yiyelim , akillarda tek bir fikir herkes dunden razi hemfikir ben cevabi duymak istemiyorum uzaklara bakarken cazgirin teki cikip demesin mi cigkofte. sevmiyorum diyorum o zaman bok ye diyorlar. cigkofte nasil sevilmez diyorlar. ve acimadan tivit atiyorlar " cigkofte yiyen insan samimiyeti, cigkofte candir sevmeyen insan degildir. " haydaaa. samimiyetimiz cigkofteye kaldiysa halimiz beyhude.

beni de boyle sevin ne yapalim ? samimeyetsiz ve cigkoftesiz.
yaşamasin, olsundur.
acı sevmeyen insandır. daha doğrusu ağzının tadını bilmeyen insandır. bol köpüklü ayran ile süper gider çiğ köfte.
normal insandır. * mantı da sevmiyorsa evlenebiliriz.
Lan sen naptın gece gece olucak işmi bu?
Agzinin tadini bilmeyen insandir. Cig kofte yenmez mi be.
Marul yoksa o kişi benim.
Acıların çocuğu Emrah'ın bile iğrenç bir hamburgerin reklamını yaptığı bu ülkede en güzel besindir.

(bkz: Bol acılı)
boş insan. tabi burada gerçek etli ve el yapımı çiğ köftesinden bahsettim.
güncel Önemli Başlıklar