bugün

dünyanın en vasıfsız ikilisidir kanımca. karın doyurmaz, tat vermez, tuz vermez. komagene çiğ köfte mi yiyorsunuz ulan?
Bu saatte iyi giden durum.
iyi ikilidir.
köylülerin vazgeçilmezidir. evet.
muhteşem ikili..
antep klasiği.
ikisinde aynı anda bitmeli .
Winter is Coming.
ne münasebet, ne demek varoş yiyeceği.
senin ülkenin yemek kültürüne ait bir lezzettir o.
bir dürümü 30 lira olsa varoş yiyeceği olmazdı tabii. kekolar ya.

mükemmeldir, bol nar ekşili, acılı, yeşillikli olsa da yesektir.

gece gece bu yapılır mı, aşk olsun ama ya.
heh tam varoş yiyeceği. hatta varroşşşş yiyeceği. çift r ile. normal bir insanın çiğ köfte yiyip de hayatta kalması mucize olur çünkü.

yemeyin şöyle şeyler ya. kokuyosunuz sonra leş gibi. abilerim, ablalarım, yapmayın!!!

varoşlar ya.
nedense ben cay iciyorum ayran yerine bilmiyorum. ama cayi daha cok seviyorum.ams muhtesem hali tabiiki boyle.
pişmişi varken çiğ köfte nedir arkadaşlar seven sever ama hoş değil yani.ha birde bunu tavada yapmayı deneyen var mı o kadar yoğurulduktan sonra falan bilgilendirirseniz hoş olur.
Çiğköfte az marullu bol narekşili olacak. 2 Çiğköfte ile 1 büyük ayran alırsanız ayran yetmiyo. 1 Çiğköfte ile 1 küçük ayran alırsanız da yetmiyo. 1 Çiğköfte ile 1 büyük ayran alırsanız bu sefer artıyo.

Açıkçası hal buyken insanın döner yiyesi geliyo. Ayranı aynı anda bitirmek daha kolay.
nar ekşili salatalık turşulu böyle acılı acılı mmmmmmm
yav canım çekti hainler.
Az sonra yemek icin alacagim super ikili.

Hani bazi asklar vardir ya anlatilmaz.

iste oyle bir sey.
olsa da yesek denilen bir yiyecek türüdür. ayrıca ucuzdur ve atıştırmalık olarak en güzel fast fooddur.
Gerisi yalan.
hazır besinle kendilerini mahfeden insanların vazgeçilmezlerindendir. benim yaptığım çiğ köftenin yanında şalgam içilir. ayran içmeye kalkarsan mahfolursun...
bir ömür boyu benimle olmasını istediğim ikilidir.

benimle evlensin hatta bunlar.

gelin lan alıyım bi ısırık.
Nar ekşisiyle mutluluk edici.
Arabadan iner inmez bulup yiyeceğim.

Dahi kadınlar da çiğköfte yer.
Vazgeçilmez ikili..
nar ekşisini uzatın lütfen.
Birde marul arasi.. ustunde limon nar ekşisi ve pul biber...
ekstra sos ve biber de eklenmelidir. dünyanın en güzel ikinci menüsüdür.
güncel Önemli Başlıklar