bugün

videoyu izledim, adam net orospu çocuğu.

19-20 yaşında çocuk oradaki, sindirmiş önce çocuğu sonra gözüne kestirip basmış tokatı. çocuk altına sıçıyor zaten çiğ köfte benden olsun abi diyor.

amına kodumun ibnesi orda kelli felli adam olsa yapabilecek misin o piç piç hareketleri. sokarlar götüne bol acılı çiğ köfteyi.

insanımızın bir kısmının ne kadar kalleş olduğunu bir kez daha hatırlatmıştır bu olay.
böylelerinin işte validelerine kadar bir şey yapmak lazım. validesi yol kenarında çalışan işçi çocuğu.....
Gün geçmiyor ki şu ülkede Über sayko bir neandertali tanımayalım.

Akıl, fikir, izan dağıtılırken, bu tipler saklambaç oynuyordu zaar.
Bunun başka açıklaması olamaz!

Ne adap ne edep, ne nezaket, ne yasa, ne kural, hiçbir kavramı tanımayan bu güruhla aynı havayı soluyoruz bi düşünsenize!
Her an o çiğköfte dürümü, bizlerin de yüzünde patlayabilir hem de hiç olmadık bir anda, daaan diye!

insanlıktan nasibini almamış bu tehlikeli tayfa, çuvala doldurularak, uzay boşluğuna bırakılmalıdır.
Başka yolu yok!
Bahane aradığı besbelli o.ç, önce çocuğu gözlemleyip tartmış, çocuk mülayim, buna ne yaparsam sesi çıkmaz diye düşünmüş. Ben olsam tartıyı kafasına geçirirdim. Aklı başına gelirdi şerefsizin.
Vicdansız, kansız birinin eylemi. Alkollü denmiş, alkol kişinin özünü çıkarır ortaya.
Gece gece genç bir emekçiyi fırsatını bulup ezmiştir.
karşısındakinin sessiz sakin bir delikanlı olduğuna emin olunca güç gösterisi yapan bir canlı içeren haberdir. bu tarz orospu çocuklarına daha baştan tepki koymak gerekiyor ki seni korkak zannetmesin. şu ülkedeki insan ilişkilerinin temeli bu resmen, kibar davranırsan ya da sert tepki göstermen gereken yerde göstermezsen bu videodaki yavşağın türündeki tipler tepene binmeye çalışır.
Bu herif muhtemelen hapis falan yatmayacak.

Aynısını kendine yaşatan bir afyonlu vatandaşımız elbet çıkacaktır!
aynı validesi yol kenarı işçisi olan çocuk bu sefer bira şişesiyle saldırmış. anlam veremiyorum çocuğu haksız yere darp ediyor serbest bırakılıyor üstüne birde istediğimi döverim diye açıklama yapıyor bir şey yapılmıyor şimdi ise dükkana saldırıyor ne güzel adaletmiş yahu. o zaman herkes çıksın mahalle bakkalını dövsün serbest bırakılsın...

https://twitter.com/bbone.../1366507978678009856?s=20
yapılacak tek şey var..

o çiğköftesi acı oldu diye ilk saldıran orspu çocuğunun bütün sülalesini kaldıracaksın..

sonra o orspu çocuğu bu orspu çocuğu arkadaşlarına yalvaracak "ne olur birşey yapmayın" diye..
bu pezevenk gün gelir köfte çiğ, pişmemiş diye de saldırir.
Herkes ben olcaktım şöyle yapardım böyle yapardım demiş ama bunu diyenlerin çoğu metroda otobüste bi kadın taciz edildiğinde izleyen kesim. Türk milletinin yüzde 90 ı kuru gürültüdür. Çocuğa üzüldüm keşke hiç içeri almasaydı. Size de gelince aynen öyle kardeşlerim asar kesersiniz hepiniz delik deşik edersiniz aynnnnenn öyle.
akşam haberlerde izlerken öfkeden deliye döndürmüş olaydır. ulan çocuk sana abi diye hitap ediyor be gavat. belli ki işinde gücünde ekmeğinde bir üniversite öğrencisi falan. çiğköfte acı çıktı ise söylersin çocuk sana ne diyecek en fazla ? çocuk efendi davranıyor diye abarttıkça abarttı kansız.

goy goyuna demiyorum böyle tipler bizim gibi karşılığını anında verecek adamlara denk gelsin. bu çocuk ve benzeri masumları bulup da rencide edemesinler..
hepiniz atar gider yapmışsınız arkadaş. ben olsam takardım bıçağı, alkol insanları bu hale sokuyor yasaklansın, kesin ceza almaz bu şimdi diyenlerle dolu başlık.

alkol ile falan alakası yok, götüyle içenlerden sorumlu değil alkol, içilen kafa yapıcı maddeye atmayın boku. 12 yıldır içiyorum, ben niye cam çerçeve indirmiyorum lan? insan olunmadıktan sonra su içse kafayı bulur böyleleri. geçin o işi siz. bir de alkollü olması kendini haklı çıkarılacak bir şey olsaydı zaten alkol yasal olmazdı. savunmasında bu bahane olamaz!

çalışan çocuk en iyisini yapmış. en fazla kendini savunma amacıyla 2 tokat atar, gürler dışarı atardı ancak vay efendim bıçak takayım ağzını dağıtayım falan, tabi anam, alemin en delikanlısı sizsiniz. sonra savunma amacıyla yapmış olsanız bile onun kadar olmasa da siz de basit yaralamadan cezayı alırsınız. maalesef yasalar ceza almak istemiyorsanız eğer, savunma maksadıyla bile olsa tek bir tokat dahi atmamanız gerektiğini söylüyor.

umarım çocuk davacı olmuştur. ceza almaz demeyin boru gibi de alır. hele bir de kaş açılması, burun kanaması dahi varsa basit yaralama da olur iddianamede mis, aynı suçtan daha önce vukuatı varsa temizinden 1 yıl yatarı var.

hakaret ederek kişinin onur, şeref ve saygınlığına saldırma, darp etme veya yaralama, özel mülk içerisinde taşkınlık ve mala zarar verme gibi suçlarla hazırlanmış bir iddianameden ceza almadan kurtulmak mı? çok zor.
Alkolün insanları ne hale getirdiğini gösteren olaydır.

Adam sarhoş beyler sarhoş.

içki yasaklansın diyince kızıyorsunuz ama görüyorsunuz durumu işte...
Bodur boylu, pezevenk takımı giymiş bir götveren ibnenin gece gece sinir bozması durumudur. Senin elinde tuttuğun tesbihi sikeyim orospu analı piçkurusu. Sikim kadar boyu ile girdiği tribe hele amın evladı. O ihlasın da amk böyle bir yavşağı bünyesinde çalıştırdığından ötürü.
güncel Önemli Başlıklar