bugün

sekste önemin nicelikte değil nitelikte olduğunu iddia eden cümle.
kaliteyi düşürmeyen, elit bir yaklaşım olduğu çok açık.
(bkz: aynaya bakarak mı)
(bkz: insanı zorla günaha sokmak)
doğal seçilime katkıda bulunmak isteyen kişinin sözü. çirkinler seks yapmaya devam ederse ırkımız nasıl güzelleşir?
çirkinle kaynaşacağına şu mottoyu benimsemiştir : taş gibi elizabeth var .
mastürmasyon ile yapacağıma hiç yapmam diyenle aynı görüştedir.
(bkz: masturbasyon yapacağıma sol frame i sikerim)
çirkinlik surattaysa mastürbasyona gerek yoktur.
hayal gücüne güvenen insan söylemidir.
(bkz: sıçtığımda pis kokacağına sıçmam temiz kokarım)
el fetişisti insan söylemidir. bu kafayla elleri nasır tutacak bünye söylemidir.
kendi işini kendi yapana aferin demişler o da işi abartmış.
yıllardır becerdiği sağ elinin gün gelip kendisinden alacağı intikamdan bihaber," güzel kadın- çirkin kadın yoktur, sevişebilen- sevişemeyen kadın ayrımı vardır " ilkesinden uzak züğürt amortisidir.
yanlış okuma ''çinle seks yapacağıma mastürbasyon yaparım'' olarak algılandı. ulan ne oluyoruz dedim bir an. (bkz: lan mı canın sağolsun)
efendim bunu diyen brad pitt, kıvanç tatlıtuğ gibi essahtan yakışıklı insanlarsa eyvallahtır derler çünkü bu tarz yakışıklı adamlar istedikleri gibi her alanda koyarlar, haa ama derseniz bunu diyen 22 yaşındaki mahallenin kıtırcı delikanlısı ise hiç aldırış etmeyin. getirin çirkini çıplak oracıkta halletmezse neyim, birde bunların askerlik anıları vardır efendim ki dinlenmeye gelmez...

bi gün gene uyandım 9 gibi bakındım bi kahvaltı ettim canım sıkıldı gidiyim yüzbaşıyla bi tavla oyniyim dedim... *
(bkz: amı bulup kılsızını istemek)*