bugün

sosyal medyanın hayatımıza soktuğu beğenilme kaygısının sonuçlarıdır.
"Kadınların erkeklere oranla 4 kat fazla 'intihar girişimi'nde bulunduğu; Fakat erkeklerin 'ölümle sonuçlanan intihar girişimi'nin yani intiharın kadınlardan 3.5 kat fazla olduğunu"
Küçük bir not olarak hatırlatma amaçlı şuraya bırakalım. Herkes kendi sonucunu çıkarsın.
Genelleme yaparsak; cinsiyetler arası amaç farkı...**
Her geçen gün hemcinslerimden biraz daha korkuyorum; şu yaşıma gelene kadar yaşadıklarımdan az buçuk ders çıkarabildiğimi düşünüyorum. Gerçekten içinde olunca daha iyi anlarsınız; yemin ederim resmen göbek adımız tehlike. Yapabileceklerinin sınırı yok. istediği şey için satabileceklerinin sınırı yok.
Vazgeçilmez duamdır: kadının şerrinden koru Allah'ım.

Konu saptı malesef. kıza gelince; kilolu ama yüzü güzel'lerden.** intiharı alışkanlık haline getirmiş; amaca giden her yol mübah'tır sloganıyla hareket eden kızımız sanıyorum.*
sözlük kızlarının amınakoyayım. rahatladınız mı?
sorunları olan kızdır.
Sizce de türk kızının artık özeleştiri yapma vakti gelmedi mi?
yoklukta gideceğinden haberi olmayan kızdır.
Fallus'un nerelerde arandığına örnektir. gençlik ve şimdi olan güzellik imgesi o kadar idealleştiriliyor ki ben bile (20'lilerin başı) yaşlandım mı diye sormaya başlıyorum. Yok arkadaşım öyle bir şey ! Hayat hep güzeldir, yaş simgeselliğini sadece sayılara ifade etmek zorundadır. Her yaşın ayrı güzelliği değil, yaşamın tek bir güzelliği vardır. Burada fiziksel şeylerden bahsetmiyorum. 40 yaşında olmanız öğrenci olmanıza 20 yaşında olmanız çocuk gibi eğlenmenize engel teşkil etmez.
hayatında kendine düşman olmasına neden olan bir kadın vardır.bu kadını bulup sorunu çözmesi gerekir.
çirkin kadın yoktur, beceriksiz kendini iyi göremeyen kadın vardır.
Çirkinim diye intihar eden geri zekalı bir şişkonun ağır makyaj üstü filtreli fotograflarına bile bayılıp türk kızlarını gömmeye fırsat bulan kekoları ortaya çıkarmıştır.
Bir musa ile sarah hikayesi vardı. Bildiniz mi?
iste hepiniz musasınız. Umarım layığınız olan 200 kiloluk anglo sakson ineklere kavuşursunuz.
Bu kıza çirkin diyen acilen göz doktoruna görünmeli.

Kız çirkin değil, kilolu.
Turkiye'ye gelsin 1 aya gotu arsa kadar kalkar.
O zaman sözlük kızları kökten bitirilmeli.

Canım sen kıyma kendine.
birazcık kilolu olan kız.
Dikkat çekmeye çalışan birisidir.
açlık grevine girse hem zayıflar hem de ölürdü.

sonuçta zayıf olsa bile yine bir kusur bulacağı için en azından bir nedenden dolayı ölürdü ve tarihe altın harflerle kazırdık zatı muhteremi.
Medyanın dayattığı güzellik modelin de olamayabilir herkes örneğin işte dolgun dudak, düz burun VS. Bunun bilincine varmak gerek tabii.
Ilgi orospusudur.
kız güzeldir ancak cidden çirkin ağzı gözü yamuk olsa ne olurdu yaşamayı haketmek için illa güzel kusursuz mu olmak lazım. çok boş insanmış.
Bence kız haklı, intihar etmesini gerektirecek kadar değil ama gerçekten de çirkindir.
ben onun yerine intihar ederim kıyılır mı o masmavi gözlere.
insanların birbirlerine ne kadar kötü davrandığının kanıtıdır.
Çirkin olduğu kadar beceriksiz ölmeyi bile beceremeyen kızdır.
hassiktir diyorum hassiktir.
Bu ülkenin çirkiniyse güzeli nasıldır allah bilir.
Bu intihar ediyorsa benim kendimi imha etmem lazım.
Eeeeee demek ki neymiş ?

Özlü veya atasözü yazacam zannettiniz dimi. Hayir.

Amk.ben onun.