bugün

midesiz insandır.
insan ayırmayan faşist olmayan şahıstır. Evet kızları güzeldir.
quaresmayıda yakışıklı bulan insandır.
(bkz: esmeralda)
filmlerdeki çingene kızları güzeldir evet. Ama ya sabahları arka bahçedeki bahçe bostan araç gereçleri çalan, kömürlükteki odunlarınızı çalan çingeneler onlarda mı güzel ?
Çingene kızları güzeldir ama malları felanda iş yapar yani güzel sevişirler söz dinlerler ben istanbul karagümrükte bir kızla çıkıyordum kız on numara beş yıldızdı kızla her gün sevişiyoruz kızı sahile götürüyordum her yerini mıncıklıyordum her şeyi geçtim geçen gün amcası vefat etti aşkım amcam öldü bize gel diye telefonda aradı beni birlikte banyo yapmıştık arkadan vurmuştum yani size çingene kızlarını tavsiye ederim beyler çingene kızlarını kandırmak kolaydır normal kızların tribini çekmektense çingene kızlara hucum edin.

Not: abazan erkekler için idealdir hemen kandırabilirsiniz.
Sarhoş bir arkadaşın anısıdır. Eve götürmüş uyanınca yanında esmer bir kız ama boyundan aşağı doğru beyaz kimsin ne oldu deyince:
kızın cevap: yalarken bunları sormuyordun. Neyse işte o an kusmuş midesi bulanmış.
genelleme yapıp saçmalayan insandır.
" bazı çingene kızları güzeldir" demelidir.
Kurban olurum böyle çingen kızına bee.

https://www.youtube.com/watch?v=WpLRAoQEIHM

On numara kızlardır begenmeyen fazla lükstür.
Altın olsalar o pislikle el sürmeyeceğim kızlardır. Leş gibi kokarlar kalabalık yerlerde adabı muhaşere kurallarından bihaberdirler.
isterse megan fox olsunlar.
çingene erkek beyanı.