bugün

az evvel şahit olduğum olaydır,pencere de sigara içiyorum iki sokak köpeği doğaları gereği sokakta çiftleşmeye başladı. birkaç dakika sonra mahalle esnafından bir dalyarrak elinde sopayla ''sokak ortasında yapılır mı lan bu iş'' diye köpekleri kovalamaya başladı.. yıl olmuş 2011 hala vücudlarında beyin taşımayan insanlar olduğunu görmek gerçekten korkunç..

büdüt: eksileyen beyinsiz hanzolar,acıyorum size..

büdüt 2: seri eksileyen beyinsiz hanzolar neden eksilediklerini mesaj yoluyla belirtirlerse müteşekkir olacağım.. tabi becerebilirlerse..
kendisi köpeğe hallenmiş olabilir.
(bkz: barzo)
sanane köpeğin sikinden yavşak.
Doğal hayata doğal yollardan müdahale etmiştir. Ya, kimyasal silah, atom bombası gibi doğal olmayan silahlar kullansaydı, ne olurdu o zaman?
tamamen kıskançlığından ötürü sopayla kovalayan, adı üstünde, hanzodur.
"yapılır mı lan bu bana. Oysa ki sevmiştim seni. Bari gözümün önünde yapma" demiş olabilir. Ben de mahallenin buzdolapcısını köpekle cami tuvaletinden çıkarken görmüştüm.
kendisi çiftleşirken de üzerine doberman atılmalıdır.
sokakta sevgiliyle beraberken görülmesi durumunda, sopayla kovalanılası kişidir.
trafo arkasında masum bir çiftleşme esnasında tatlı köpecikleri iri yarı bir abimizin elinde 'haydar' diye tabir edilen sopa ile kovalanması sendromudur. "etrafta karı kız var yulen, gidin başka yerde yiyin şu boku!" dediği bizzat tarafımdan duyulmuştur.
düşünürüm, köpeciklerin dili mi var, aklı mı var sana karşılık versin. ha, karşılık verse iri yarı abimiz dönüp kaçacaktır o ayrı.

(bkz: ne bakıyon)