bugün

eşgalini aksiyonlarını ve ayak yapısını ayabakan'a benzettiğim at.
20.08.2010 istanbul Yarış gününün 3. koşusunda yarış içerisinde inanılmaz aksilik yaşayan at. böyle bir fiyasko olmaz. yarışı izleyenler bana hak vericekler. umarım at yarış içerisinde bir sorunla karşılaşmamıştır. ilerleyen yarışlarında gücünün ne olduğu tarafımdan merak konusu olmuştur. ayaklarının düz basması dileğiyle.
01.09.2010 istanbul'da g3 sahim önhon koşusunda yılın flaş atı darfur'u geçemeyen ve hala gücünün ne olduğu konusunda beni meraklandıran çok zor idare edilen müthiş hırslı arap atı. son iki yarışından ikincilikle ayrıldı ve geçildiği iki atta yılın atı olabilecek atlar. Ancak ikisinede burun farkıyla ve gerçekten hakettiği koşuları kazanmadığını düşünüyorum. son iki yarışındada en gerilerde kalması pisti daha çok dolaşması iki yarışındanda ikinclikle ayrılmasına sebep olduğunu düşünüyorum. kimbilir belki dier türlü koşsa nasıl olurdu diye düşünmemek elde değil. ama sezon sonu yaklaşıyor ve önünde 2 tane g1 koşu olan hatay ve haralar koşusu var. darfur, kaderşah, özfidan'la birlikte arap yarışlarına zevk geliceğini düşünüyorum. Ayaklarının düz basması dileğiyle.