bugün

Öyle bir nesildir ki böyle bir nesil görülmemiştir.

Mesaj atmak 4 kontör. Hadi kampanya yaptın 2 kontör. Çağrı atarak hal hatır sorma, yön tayini, buluşma yeri söyleme. Bu konularda ustalaşmıştık. Mors alfabesi kıvamında.

iki çağrı atarsam marketin önünde, tek çağrı atarsam durağın orda buluşalım. Hiç çağrı atmazsam eve gel. 3 çağrı atarsam işim çıkmıştır. 4 çağrı atarsam ambulans çağır. 5 çağrı atarsam polisi, vb...
17 çağrı atarsam bir daha görüşmeyelim. Yani 17 çağrı atan biriyle görüşen biriyle ben görüşmek istemem.
şimdi bi de bunlar var aq. görsel
ayrıca çağrı atarak buluşmuş nesildir:
"bak iki tane atarsam geldim demektir, bir tane atarsam yoldayım."
Komiktir. Biz bir de pislik yapar yakalardik çağrıları oyle bir yaris hali falan. Simdi de kibarlik yapip mesgule aliyoruz. Dun ki neslin gunahi neydi niye yaptik oyle birşey bilmem.
çok kritik yiyince "efsane" kelimesini kaldırmışız bakıyorum.
hiçbir neslin efsane olmadığını, hepimizin sıradan bireyler olduğunu, kimseyi efsanevi veya mucizevi bir kategoriye sokmaktan haz etmeyen, gerçekçi yazar beyanı.

Yok efsane yok müthiş. Bunlar haddi aşan kelimeler. Ben en fazla bir kadına harikasınız derim. O da kendini iyi hissetsin diye. Ya da gerçekten bende gerçeküstücülük ile gerçeklik arasında bir noktada olduğu izlenimini bırakmıştır.

Saygılar.