bugün

inanması zor ama gerçek olan durumdur.

Mesela ben! Ben şekeri bıraktım!! Yani çayıma şeker atmıyorum. Bildiğin şekersiz! Sade yani! Şeker kullanmıyorum oplum ben çay içerken, evet işte böyle no sugar, no cry. Durumu mu ne güzelde özetledi. Bu arada ben çayıma şeker atmıyorum aklınızda olsun... kızlar da okumuştur umarım..
Diğer bir rivayete göre yatakta diğer erkeklerden 3 kat daha güçlü oluyorlarmış.
130 yıl yaşamak marifet sanki. evet.
6 ayı geçkin şekersiz ıciyorum. 135 olmasa bile yarısı kadar yaşasam yeter.
çay kültürü olmayan coğrafyalarda buna dahilse çürüyen iddiadır.
Sadece çay şekeri konusu değil önemli olan kanda insülin düzeyidir. Canan Karatay yayınlanan çalışmalar var kim bu düzeyi belli bir seviyede tutarsa sistemsel hastalıklara yakalanma ihtimali çok azalır diyor.
130 yıl olmasa bile daha sağlıklı yaşayan kişilerdir.
çay kaşığını fırlatanlar +12. kazanıyor
120 yıl yaşamaya programlı dna bile sekersizlikten kafayı sıyırıyor demekki kodu bozulmuş lan bunun dedirtir, 120 --> 130.

1 tek sigaranın ömrü 4 dk kısalttığı söyleniyor. Pasif içsen bile...
Sen sanıyor musun ki, 100 yaşını göreceğini...

Yalandır, çay demir ve kalsiyum emilimini azaltır>>kansızlık>>erken yaşta saç dökülmesi>>kel adam sendromu>>stress>>tümör>>iyi huylu tümör>>kötü huylu tümör>>huysuz virjin>>mücadele>>kansere elveda>>kalp krizi>> yeter artik yaşadığım mod on, öldün.
çayı şekersiz içen kişilerden bir kez daha nefret ettirmiş kaynağı olmayan haberciktir.

dünyayı kurtarmıyorsunuz amk altı üstü çaya şeker atmıyorsun neyin havası bi bitmediniz amk.
Hapşurunca çok yaşa demeyelim ozman .