bugün

Ne zaman biteceğini merak ettiğim uygulama.
Not: bitti.
içinde bulunduğum durumdur ve asla bu durumdan kurtulamayacağımı düşünmeme neden olan sıkıntılı bir süreçtir.
şu an olduğum durum. umarım en kısa zamanda yazar olurum.
orta yuvarlağın kendi yarı sahamıza bakan dilimi gibi bir yer olduğunu düşünüyorum. şu an teknik direktörümüz ve kendisinin yardımcı antrenörleri, orta sahayı geçmemem gerektiği direktifini verdikleri için en fazla bu bölgeye kadar ilerleyebiliyorum ancak en yakın zamanda ofansif özelliklerimi kanıtlayıp kendilerinin gözüne girmek ve topu kaleye daha rahat götürebileceğim bir mevkiye geçmek amacındayım.

umarım yedek kulübesine çekilmem, kış yaklaşıyor.
forum chat tarzi entri giriyor diye insan caylak mi yapilir yani.
cik cik cik.

tanim: nalet girsin seyi.
Bu sözlükte bana ciddi anlamda sıkıntı yaşatan bir durum. Ne zaman çaylak olmaktan kurtulurum bilmiyorum ama bu zaman kısa sürerse çok iyi olacak.
insanı hayattan soğutan bir kaç gün bile olsa derbeder hale getiren acaba bugün ne yapacağım diye bilinmezliğe sürükleyen tam manası ile bir kara delik.

lan göt olmuş dedim diye çaylak yedim hakaret var diye. göt olmuş nasıl hakaret olabilir ya. dumur olmuş desem hakaret oluyor mu ?

neyse bayadır çaylak yememiştim. güzel oldu bu kendime geldim. lan lütfen bir daha çaylak atmayın modlar darılıyorum size sonra.
Neden böyle şeyler var 40 karaktermis blablablablablabla.
entryler görünüyor mu lan dedirten durumdur.
düştüm mapus damlarına şarkısı eşliğinde takılıyoruz.
artık ruhumu sıkan mod. insan yazmak istiyor, yazıyor da fakat kimse görmüyor. yeter ulan yeter!
Hevesle entry girersiniz ve karşınızda bir anda o belirir "entry 40 karakterden kısa siktir git düzgün birşeyler yaz" diye.
Sözlüğe yeni üye olunduğunda ve bazı kural ihlallerinden sonra verilen cezadır.
görsel
Yakın zamanda içinde bulunacağım küme.
kişiyi sözlükten uzaklaştıran bir durum...

3 gündür yokum buralarda, yokum...
smile lardan dolayı yokum...
tanımsızlıklardan dolayı yokum...
Zalım moderatörler tarafından bir türlü çıkartılmadığım acemilik amatörlük.

Hadi olum lan yazar yapın beni artık bilgiler kültürüm ağırlık yapıyor sözlüğe akıtmam lazım.
o halde bunu nasıl yazdın diyeceğimiz entry.4 hesap +1 = 5 hesap almak isteyen talihsiz bir yazarın beyanıdır ayrıca.evet.
içinde bulundugum durumdur inşallah yazar olucam.
Sa. Yazar olmayı bekliyoruz hayırlısıyla.
Arkadaşım bitmiyor bi turlu ya anlayamyorum.
yakın zamanda kurtulacağım senden. evett.
bitti bitecektir ha gayret ha. evetssss.
başladığımızdan beri yardırıyoruz ama hala çaylağız.
An itibariyle içime doğan durum. 3 vakte beni alırlar içeri beyler.
Bazı yazarlar bu yaptırım ile karşılaştığı zaman sözlükte bir dinginlik bir mutevazilik oluyor.

Normalde Çok bilgili olabilirler süper yazıyor olabilirler ama işi sapkınlığa, azgınlığa döktüleri zaman gına getiriyorlar, getirdiler de.

Biz çok kaliteli troll gördük o yüzden yaptıklarını, ahlaksızlıklarını trollük diye satmasınlar boşuna. Yemiyoruz.

Bunların aralarında kimse tanımazken tanıdığım takip ettiğim yazarlar vardı. Şöhretin ş sini görünce götleri başları oynamaya başladı. Üstelik hiç de hak etmedikleri bir şöhret.

Kimse kusura bakmasın.
umarım bir gün ben de yazar olacağım ey sözlük.

(bkz: yazıyorum yazıyorum çıkmıyor)