bugün

gerçekte de var olan değişik tiplerdir.. şaka olmalı dersin ama şaka değildir.. akıl fikir versin ne diyelim.
10 u gormedim de 6 yi gordum hemde normal bildiginiz cay bardagina. 6 lan 6. O nasil bi caydir neyin tadi var onda ben anlamam. Oyle cay iciceksen icme daha iyi amk.
Yanlışınız var o şekere çay atıyordur.
cola içmek yerine çay içiyordur aynı hesap.
Aslında çayın tadını hiç bilmeyen tiptir.
iki buyuk bigking i ayni anda gommek, sivilce dolu surat ve airmax.
Ben bile 9 yasina kadar 5 seker atip iciyodum 10 ne lan seker komasina girer.
Bildiğin hayvandır. Evet.
Suriyelidir.
şekere çay damlatsaymış.
sıcak suya şeker atınca aynı tadı alacağını bilmesi gereken kişi. bıraksın da çayı biz içelim.

(bkz: pekmez içmek)
ikinciden sonra o çay olmayacağı için aslinda çaya 2 şeker atmıştır öteki koladan beter sıvıya 8 atıyor. Zararsız bir eylem. sonuçta onu içmeyecek değil mi? içmez yani. içmesin.
Çay sevmiyor demektir.
çay denmez ona lütfen ayıp oluyor. on ne ya çay o çay saygılı ol biraz!
Çay içmesin direk pekmez içsin.
Benim. Ölümü bekliyorum.
Size ne isteyen şekersiz içer isteyen dilediği kadar şeker atar.
Ufak bardak çaya 4 tl verip işletmeye zarar ettirmeye çalışan tiptir. (bkz: kendimden biliyorum)
Çayı şeker tabağında içsin daha kolay olur. Evet.
çaydan şekerpare elde etmeye çalışan genç mucitlerdir. 1 küp şeker bir insanın günlük şeker ihtiyacını karşılıyor diyorlar gerisi küllüm zarar.
görsel
Ortamlarda yuzune tip tip baktigim tiptir. Yasina boyuna posuna bakmadan arka arkaya sekerleri atar ve yaptığı gayet normal bir seymis gibi davranir bunlar. Gercek cayin lezzetini hiçbir zaman bilemeyecektir. Ha bir de sizden delikanli falan olmaz.
delikanlı adamın çayı açık ve çok şekerli içtiğini bilen adam gibi adamdır.
bir zamanlar bendim ama şimdi 4 şekerle içiyorum.