bugün

Diyip white chocolate mocha içen kızlar için çay içenleri üzdünüz.
dedi ve sütünü yudumladı.
Ülkede herkes bir şekilde çay içiyor. Güllük gülistanlık olması gerekirdi o halde.
Laf olsun diye söylenen söz.
Rakiyi adabiyla icenden zarar gelmez.

Bildigim hirsiz, bolucu ve katil var cayin dibine vuruyor. Hem de rize cayi kalite...
çay sevmem. Benden korkun.
"duyduğum en saçma sözlerden biri" referansına kesinlikle katılıyorum. hatta görüyor ve arttırıyorum, sıkı bir leyla ile mecnun izleyicisi olarak şu ismail abi ve çay romantizmi artık tiksindiriyor.
Leyla ile mecnun da geçen bir repliktir bişeyi de abartmayın ..
Gelir...
rizeliler ne iş o halde ?
hadi içtiğinden yediğinden ötürü kimden zarar gelmeyeceğini anlama çabalarının gereğini tartışalım.
insandan zarar gelmez insan olamayandan,olamamıştan gelir
Kaçak çay içenler el kaldırsın.
çay içen insandan zarar gelmez değil, utanması olan insandan zarar gelmez. bu anlayışa varım aslında, çayın ne günahı var dedirtir. evet çayın ne günahı var, ne de yararı. böylesine madddi manevi, canlı cansız saf temiz, iyiliği, güzelliği paylaştıran şeyler, iyilikle hatırlansın istiyor insanlar, anlayabiliyorum yani.
Yok.
Misal melisa çayı içen delidir sakinleşmek için içer.
Kuşburnu içen hastalık hastasıdır.
Yeşil çay içen aneroksiye meyillidir.
Türk çayı(siyah ince belli) içen apaçık düz insandır abi edebiyat yapmayalım.
Papatya çayı içen narindir gibi geliyor inşallah öyle kızlar nasip olur papatya içen.
Form çay içen kabızdır.
Beyaz çay içenin götü kalkıktır.
Sütlü çay içen düktür.
Yalan yanlış genellemelerden biridir.
Bahçeli de çay içiyor ama....
Çay içen insandan zarar gelmez, derler sevdiceğim.
tevekkeli, hep ayran içen sevgiliden incindiğim.
suyu rakısız sevenlerden zarar gördüğüm oldu ise de,
rakıyı susuz sevenlerden çok oldu fayda edindiğim.
Memleketteki bu kadar sapık psikopat yalancı herif sürekli sex on the beach içtiği doğru olan önermedir.
artık nihai sona ermesi beklenen drama.
Cezaevlerinde tek izin verilen meşrubatın çay olması.
sanki biraz abartı gibi geldi bana. çayın masumluğu var evet. ama çayın masumluğunu her insan alamaz. isterse tiryakisi olsun. insanların kendisi masum olmalı. nesneler zaten masumdu hep.
görsel