bugün

ikinci cumhuriyet camii şerifi.

Öz Ayasofya Camii: Hem her sene "ibadete açalım, açalım! Ecdadımız rahat uyusun!" istekleri sona erer.

Sazlar Çalınmaz Çamlıca Camii: Rakı sofraları kurulur, sazlar çalınırmış. O eskidendi mesajı vermek için.

Yeni Türkiye Camii: Çok sade, ama çok işlevli.

Men Dakka Dukka Camii: "Esed"e ve bundan sonra hedef alınacak ülke liderlerine karşı en "tepe"den mesaj vermek için olabilir.
(bkz: tepehome)
(bkz: caprice çami)

çamlıcanın göbeğinde 15 bin kişilik dev cami yapıyoruz. çünkü şuan yurdumun tek eksiği bu. siz istemez misiniz cuma namazından çıkıp bayır aşağı boğaza bakmayı. yarım saatlik yoldan gelmezsiniz siz şimdi cuma mantığıyla getirtelim. hem şimdi uludere muludere yok kürtaj grev derken iyice canım sıkıldı biliyonuz mu, bunu sürelim de öne milletin gündemi değişsin.
"Kibir Camii"
PieR Çamlıca palas.
hacı tayyipoğulları soydum soydum sonra da bunu yaptırdım affedilirim inşallah camii.
yeni türkiye cami.
üç çocuk camii.
(bkz: çamlıca camii)
Birinci reich Camii Şerifi yada Nationalsozialistische Turkisch Arbeiter Camii Şerifi
artık ulu liderimiz ikisinden birini seçer herhalde.
(bkz: sazlar çalınmaz çamlıca camii)

rakı sofraları kurulur, sazlar çalınırmış eskiden. ama eskidendi o değil mi?
osmanlı camii.
(bkz: çamlıca nın üç gülü merkez camii)
çamlıca merkez camii .
(bkz: camitower) evet artık şehirin kalbi burada atıyor ulaşıma yakın hava alanına yakın mümmimler daha rahat gelip gidicek ayrıyetten kendi elektiriğinide kendi üretiyor.
arazi rantı lüpleddin efendi cami-i şerifi...
özel çamlıca camisi ( özel çamlıca lisesi * ).
redoğan camii olmasın da...
mimar sinan veya mevlana camii.
(bkz: özel çamlıca lisesi)
(bkz: şer yuvası)
sultan tayyip camii şerifi.
"Minareler Medine-i Münevvere'yi geçecek / Kubbesi ecdadınkinden geniş olacak" Biraz daha coşup "Allah Katı Çamlıca'da olacak" diyebilirler.
(bkz: recep tayyip erdoğan camii)
betonörme yapılacaksa hiç yapılmasın, bu durum da her isim uyar. saygı duyulmaz, ilgi yaratmaz. sadece çirkin bir yapı olarak durur.

mermer veya granit gibi malzemeler kullanılarak, eşsiz mühendislik ve mimarlar ile çok ilgi çekici ve güzel bir yapı ortaya çıkabilir.

ertuğrul günay denen şaşı bakan karşı çıkmıyormu şehrin silüeti bozulacak diye. merakla bekliyorum o yeteneksizin ne diyeceğini bu camiye.