bugün

Makine durdurulur para alınır, özenle kurutulur, ütülenir ve kullanıma hazır hale getirilir.

Tebrikler gıcır gıcır 50 tl niz oldu.
Çok geç olmadan Hemen makinanın camına balyozla vurarak suyu tahliye etmeyi gerektirir.
sikinti yapilmamasi gereken durumdur en kötü gidilip merkez bankasindan yoksa ziraat bankasindan yenisiyle değiştirilir.
evlat acısı gibi koyar adama ulan kaybetsen bu kadar üzülmezsin.

(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
Tertemiz bir 50 tl olacaktır.
caresizligi dibine kadar yasamaktir. 50 lira borclanaydim da bunu gormeyeydim.
kaderin sillesidir.
kedi misali takip etmeye sebeptir. birde o paranın yırtıldığı görülürse Tamamdır.
parayı görüyorsanız cama yakın bir yerdedir.. dolayısıyla sağa sola takılıp yırtılma ihtimalı yoktur.. hiç bişey olmaz.. her ne kadar para ıslanmış olsa da çıkarınca kurutursun olur biter.. çünkü paranın ham maddesi kağıt değildir, pamuktur.. yani beraber yıkandığı çamaşırlardan pek de farklı değil..
beyazlarla yıkandıysa sakattır.
(bkz: camaşır makinesinin camından görünen kedi) kadar üzmez.
Makinenin kapağına kafa atmamla sonuçlanmıştır.
Allam içi su dolu diye açılmıyor da.

Çekildim bir köşeye, ayaklarımı karnıma doğru çektim.
Sözlük ağlıyorum şu an. içim acıdı.

Ha unutmadan;

(bkz: Akp döneminde gerçekleşmiştir)
kara paraysa aklanıyordur. bırakın yıkansın.
- o ne la ?
- anaaaaağğğm.. balyoz çabuk balyoz !
evlat acısıdır.
Artık tertemiz bir 50 tldir.
rengi biraz solacak ama değeri devam edecektir.
edit: 10 veya 5 kuruş olursa makinede en az 100-200 tl kayba neden olur. bozuk paraya dikkat.
çok koyar.
Mandal ile kurutulacaktır.Talking tecrübe
Fakirlere koyar.
Temiz paradır mutlaka. Sonuçta makineden çıkıyo. (Mizah şov)
Kara para aklama durumu hiç bu kadar anlamlanmamıştı. Acı bir durum hele de ihtiyacın varsa.
Fakirlerde hem huzun hem de sevince neden olacak olaydır.
kendi elinle atmadığın sürece görülmeyecek 50 tl dir. para ıslanınca cebin yüzeyine yapıştığı için ve yeterince sıkıştığı için düşmesi pek mümkün değildir.
bir Kız seversin bugün açılırım Yarın açılırım derkEN bir bakmışsın gelin arabasına bindiriyorlar. Gidip arabanın kapıyı açıp Almaya çalışsan da Kar etmez Artık = bu durum.