bugün

bizi çelişkinin allahıyla tanıştıran beşiktaşlıdır.
yapma bunu yapma bunu. faydan yok bari zararın olmasın.
aldığı asgari ücretle anca o kadarını yapabilmiş beşiktaşlıdır.
futbolcularının aldığı bilmem kaç milyon euorodan taviz vermesinin daha mantıklı olduğunu düşünür.

edit: korsanı desteklemiyorum heralde,korsan alıyorsa o da onun ayıbı.
o para da cebine kalsa iyi olur.
fedayı yanlış algılamış beşiktaşlıdır.
not: fenerbahçeliyim.
ayıptır, yazıktır, günahtır. sonuçta yardım amaçlı yapılan bir çalışmadır bu. hatta en işlek yerlerde çekinmeden çakma t shirt satan tipler de bi şekilde engellenip, cezalandırılmalıdır.
çakma yöneticilerden ve futbolculardan daha adam olan beşiktaşlıdır.
kimseyi fakir diye hor göremezsiniz dostlar. alamamışsa parası olmadığından alamamıştır.
feda tişörtü forma değildir. almak zorunlu değildir. sadece parası olan kulübe yardım etmek için alır. çakma tişört alınması doğru değildir.
beşiktaşlı falan değildir. Fakirse çakmasını da almaz. Ki bu ülkede 30 lira hiç bir şey değildir. Ben açlıktan ölüyorum diyen adam ayda bir lira köşeye atar alır. Diğerleri iki gün daha ucuz sigara içer, bir Gece alem yapmaz, bir akşam içmezse o TIŞÖRTÜ alır. E artık bi zahmet 30 lirayı da feda ediverin.
tercihinde özgür olan beşiktaşlıdır. mecbur mu kardeşim beşiktaşa para aktarmaya. beşiktaşlı topçular milyon eurolar kazansın, bir lüks otomobil daha alsın, yaz tatillerinde plajlara manitalara aksın diye cebinden bir kuruş bile çıkarmaya mecbur mu. bu lafım futbol klüplerine para akıtan enayi taraftarların hepsinedir.

Sen hayatında o lüks arabaların yanından bile geçmezken, o lüks villalarda oturmazken, ay sonunu zor denk getirirken, bu futbolcu tayfası iki top tepikleyip bunların hepsini yapıyor ve emin ol sen onların hiç birinin s...inde bile değilsin, istersen geber.. eee kardeşim derdin ne senin, dilenci Allah rızası için sadaka istiyor 1 TL bile vermek canın istemiyor, ama ötekisi lüks içinde yaşıyor, sana bir fayda sağlamıyor sen malak gibi o adamlara kaynak aktarıyosun.. Sonunda eline geçen hiç bir şey yok. Sonra ben akıllıyım diye geziyo musun..

30 TL küçük paraymış bilmem neymiş. bu koduğumun klüpleri ben 5 TL.ye muhtaç olsam o milyon euroların binde birini vermezler, ne biçim ortaklık bu amk.
gösteriş için o tişörtü giyecek olan beşiktaşlıdır. orjinalini almaya mecburdur. futbol karşılıksız beklentisiz sevmek desteklemektir. onun için ben beşiktaş'a para akıtıyorum ama onlar bana ne kazandırıyor düşüncesindeysen sen futboldan uzak tutmalısın kendini o çakmayı da almamalısın ki en azından karakterinde bir çarpıklık olmasın, sahtekarlık yapmamış olasın.

edit: ne çok çakma fedacılar varmış utanmazlar sizi, eksiledikçe sahtekar olduğunuz gerçeği değişmeyecek.*
bjk nin maddi krizde olmasının sebeplerinden biridir.
çakma beşiktaşlıdır. hayır abi madem takımına karşı bir sevgin var git gerçeğini alda bir desteğin olsun.
not: fenerliyim
Parası olmadığı içinden gerçeğini alamayan ama yinede kulübünün yanında olduğunu göstermek için feda tişörtü giyen Yeşilçam'a konu olacak güzel abimiz.