bugün

çok sağlam şarkıları olan bir gruptur.

cheap sunglasses ilk duyduğumda genç bir grup sanmıştım . youtube da sakalları görünce fikir değiştirdim bir anda.

ayrıca tribute to zz top from friends adlı başka gruplarca coverlanmış şarkılarından oluşan bir albüm yapılmış kendilerine hürmet olarak.

gruplar arasında wolfmother da bulunuyor.
la grange ve bad to the bone gibi efsanelerin yaratıcısı olan ancak daha önemlisi a fool for your stockings gibi bir klasiği müzik dünyasına kazandıran texas lı blues grubu.
çoğu hard rock ve metal grubuna ilham vermiş, tematik ve mükemmel şarkıları olan, yerinizde duramayacağınızdan asla uzanıp dinleyemeyeceğiniz süpersakal blues grubu. keşfetmeyene ''bunu neden daha önce dinlemedim ki? dedirtir.
çok geç keşfettiğim için yüksek bir pişmanlık duygusu sağlamış grup. muhteşem bir blues rock grubudur, ilginç tarzları vardır. gitar riffleri çok güzeldir, çalması da ayrı bir zevklidir. çalarken yerinizde duramazsınız...

edit: hevesle gitar alıp, iki notaya basamamış gençler rahatsız.
hacca gidip gelmiş olduklarından sakallarını göbeklerine kadar uzatmışlardır.
(bkz: bad to the bone)
efsana grup, yaptıkları müziği ise sadece 3 kişinin yapması, bir o kadar ilginç.
oldukça eğlendiren kişiler.
ilk basta yaptiklari muzigin sadece kamyon soforleri tarafindan dinlenecegini dusunerek ise girismisler. evet kamyocular arasinda istedikleri populariteyi yakalamislar. ustune bonus; tum dunyada meshur olmuslar....
last fmde çok fazla dinleyen arkadaşım vardı ama pek dinlememiştim, sonra bi arkadaşım falan attı, güzeldi de bayağı. hoş yani, çalsın dursun arka planda..
Tush ve la grange parçaları çok hoş olan grup. Iyidir, dinlenesidir.
Sakallı dedeler. Viva las vegas favorimdir.
tipleri değişik dayılardan oluşan grup.
ramiz dayı ve arkadaşlarının rock yaptığını hayal ederek rock sevmeyenine de şapka çıkartan bir rock grubu.
bluesa benzeyen yapıları ile çok farklılar çok.
sakalları 40 yıldır değişmeyen grup.
Blue jean blues diye bir parçası vardır ki gece dinlendiğinde ex etkisi yapar, yalnız başınıza denemeyin, bilen birisinden yardım alın.
alemdeki en klas rock müzik grubu, müthiş melodik ve dingin ama bir o kadar da gaz bir müzikleri vardır. yaşlanırsam bu adamlar gibi sakallı olmak isterim.
basçıları dusty hill ölmüştür. dinlemeyi sevdiğim gruplardan biriydi, kötü oldu. bu ne boktan bir gün böyle.